Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
@A-10_Warthog: robia z pracownikow idiotow. #!$%@? opowiesci co kto lubi robic w wolnym czasie xD co mnie to, dawaj paczke. Zdjecie i imie rozumiem, sympatyczne rzecz. Ale zainteresowania?

Dajcie ludziom pracowac w spokoju, korposzczury mysla ze takie wstawki podwyzsza im slupki w excelu.
  • Odpowiedz
@peszmerd: powiększają. Bo nagle kurier to nie robot, tylko człowiek taki jak Ty. Prosty zabieg, ale jakże potrzebny w dzisiejszym anonimowym i egocentrycznym świecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Hrjk: nikt nke daje #!$%@? o to czy wiesiek w wolnym czasie gra w kosza czy trzpie do hentai. Wiesiek ma dostarczyc poprawnie paczke i tyle.
  • Odpowiedz
Bo nagle kurier to nie robot, tylko człowiek taki jak Ty. Prosty zabieg, ale jakże potrzebny w dzisiejszym anonimowym i egocentrycznym świecie.


@Hrjk: No widzisz i taki kurier teraz prawdopodobnie jest zmuszony do podawania swojego imienia, zdjęcia i opisu. A może on chce tylko poroznosić paczki? Mnie by się to nie podobało.
  • Odpowiedz
. Bo nagle kurier to nie robot, tylko człowiek taki jak Ty. Prosty zabieg, ale jakże potrzebny w dzisiejszym anonimowym i egocentrycznym świecie.


@Hrjk: Jak u siebie w firmie postanowiłem, że mamy używać do kontaktu swoich facjat, jakiejś "wiedzy o człowieku" i dodawać do paczek kto obsługuje zamówienie. To naprawdę ludzie stali się zdecydowanie milsi i ogólnie załatwianie problemów stało się proste.

Bardziej to wygląda teraz "nie chcę Panu/Pani robić problemów,
  • Odpowiedz
@johnmorra: o 10:16 dzwoni kurier, że ma dla mnie przesyłkę i za chwilę będzie. Po 5 minutach dzwoni ponownie i mówi, że się #!$%@?ął i jest na ulicy o tej samej nazwie, ale w Chorzowie nie Katowicach ( tu mieszkam). Przeprosił grzecznie i poinformował, że jednak nie będzie za chwilę tylko trochę więcej czasu mu to zajmie... No i nie wiem chyba się z tego Chorzowa czołga bo jest 19:54, a
  • Odpowiedz
@SpasticInk: w uk jest to malo popularne niestety. Jest amazon ale jest ich malo i czesto zajete. Szczegolnie teraz. No i nie wszystko jest na amazonie (i na ogol jest drozsze) inpost niby jest w moim miescie ale nie spotkalem jeszcze ani jrdnego sprzedawcy zeby przez niego wysylal. Szkoda bo z tymi paczkomatami to spora wygoda
  • Odpowiedz