Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuję sobie zmienić region na Argentynę gdy skończą się promocje i odblokują możliwość zmiany regionu, ale tutaj nasuwa mi się pytanie. Region zmienialiście na głównym koncie czy robiliście osobne konto na Argentynie i udostępnialiście sobie gry na główne? Gry w takich cenach niesamowicie kuszą, ale nie mam ochoty na żadnego bana, w szczególności na głównym koncie. #steampesos
  • 7
  • Odpowiedz
@Robert_Bobica: ja juz od dłuższego czasu siedze w argentynie na moim głównym koncie i nie mam bana , no oczywiście że jeśli będziesz pisał wszytkim na steamie ze zmieniłeś sobie region na argentyne i po tym dostaniesz bana to nie zdziw się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś czy ta blokada była już kiedyś wprowadzana czy dopiero teraz? Przeglądałem wczoraj reddita i ktoś pisał, że przy prawie każdym dużym sale'u blokowali zmianę regionu.
  • Odpowiedz
@Robert_Bobica: Na głównym, mam te konto prawie 6 lat, skiny do CS i wiele innych gierek zanim zmieniłem na AR$. Jak zrobisz wszystko według instrukcji to nie będzie żadnego bana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz