Wpis z mikrobloga

serio? Będziesz jeszcze szydził, że ktoś zadał normalne pytanie? Czyli jak ktoś ma psa danej rasy to musi znać wszystkie hodowle?


@stateknaniebie: Uwierz mi przyjacielu, nie szydzę, po prostu uważam, ze ktoś kto ma kilkanascie lat psa rasowego, jest zorietnowany w temacie, bo często ludzie psów rasowych, doprowadzają do ustawionego, zaplanowanego rozrodu, psy są wykorzystywane jako reproduktory, szczeniakami się handluje, dba się o papiery, rodowód danego psa, dlatego jestem zdziwiony.
Mój
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Odpisałem w taki sposób lekceważący bo rozbawiło mnie to, że ktoś instruuje mnie jak się opiekować kolakami. Po 2, nie znam hodowli po tylu latach - moje psy to nie są maszynki reprodukcyjne tylko żywe myślące istoty które są członkami rodziny. No i na koniec powiem ci, że na mirko wbrew pozorom jest wielu inteligentnych dorosłych ludzi więc tekst o 15 latkach nietrafiony. @mikaliq: właśnie nie mam fb więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ParanoidBumblebee: myślę że warto założyć tylko że względu na to. Bez swoich prawdziwych danych, czy dodawania znajomych. Bo teraz prawie wszystkie psie hodowlę, informacje o miotach, hodowlach i imprezach to głównie pojawiają się na fb. Nawet jak hodowla ma stronę www to mało kto obecnie je aktualizuje.
Dodatkowo możesz uzyskać polecenia i opinie od osób, które np już mają psa z hodowli którą będziesz brał pod uwagę.
  • Odpowiedz
Odpisałem w taki sposób lekceważący bo rozbawiło mnie to, że ktoś instruuje mnie jak się opiekować kolakami. Po 2, nie znam hodowli po tylu latach - moje psy to nie są maszynki reprodukcyjne tylko żywe myślące istoty które są członkami rodziny. No i na koniec powiem ci, że na mirko wbrew pozorom jest wielu inteligentnych dorosłych ludzi więc tekst o 15 latkach nietrafiony.


@ParanoidBumblebee: Widzę że szkoda czasu na rozmówki z
  • Odpowiedz