Wpis z mikrobloga

Pozywam PKP PLK S.A. w związku z nocnym hałasem pociągów. Plusujących ten wpis zawołam jak dojdzie do rozprawy, jak się rozstrzygnie.

W skrócie przekroczone są normy hałasu nocnego dla zabudowy wielorodzinnej. Walczyłem o instalacje ekranów akustycznych, przeniesienia pociągów towarowych na porę dzienną itp. Po wielu nieudanych próbach negocjacji postanowiłem wziąć byka za rogi napisać pozew. I zobaczymy...

#pozew #kolej #halas #oswiadczenie
xdrcftvgy - Pozywam PKP PLK S.A. w związku z nocnym hałasem pociągów. Plusujących ten...

źródło: comment_1593791768kWhsWGmvSz4SC7idWM1oX2.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
  • 2
@tanczespiewamrecytuje były tory przez pierwsze lata mieszkania nie odczuwałem tak uciążliwości związanych z hałasem. Po około 3 latach zaczęło mi to doskwierać. Obecnie mieszkam tu ok 11 lat. I z każdym rokiem jest gorzej. Każdym latem zwłaszcza
  • Odpowiedz
  • 0
@xdrcftvgy nie rozumiem. Chcesz od nich kasę? I co jak ją dostaniesz? Hałas się zmniejszy? Parodia. No i kwestia już poruszana. Po co budowałeś się przy torach?
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy mam nadzieję, że stracisz słuch i nie dostaniesz ani złotówki. Bo de facto wszyscy byśmy się na to złożyli. A Ty zasługujesz tylko na splunięcie w twarz.
  • Odpowiedz
  • 1
@xdrcftvgy Dużo już da wymiana szyn na nowe - nowe, bezstykowe tory po oszlifowaniu są bardzo ciche. Do tego ekrany akustyczne dużo pomogą o ile zrobią je z głową. Miej tylko nadzieję, że po przebudowie pociągi nie zaczną trąbić koło domu, bo np. lokalizacje przejazdów się zmienią.
  • Odpowiedz
  • 9
@xdrcftvgy bo bezmózgi postawiły domy blisko lotniska ( działki były tańsze), a później się zorientowały, że jest hałas. Kretyni. I tym samym uwaliły największe polskie lotnisko. A jak w końcu chcą zbudować nowe, duże lotnisko na zadubiu, to też źle. Kolejni kretyni.
  • Odpowiedz
  • 0
@bori akurat przejazd zostanie zlikwidowany. Chyba na całej długości warszawa Białystok ma nie być przejazdów na poziomie szyn.

Niedawno zmienili przepisy apropo nadawania sygnałów przez maszynistów przy przejazdach strzeżonych mimo to trąbią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: no to jeżeli są przekroczenia to powinni im dowalić karę biegnącą. Przy takich poziomach to powinna być odpowiednia motywacja do podjęcia działań
  • Odpowiedz
  • 1
@BQP spoko nie zbiednieje. Tylko że sami sie w ostatnim liście zaorali ze dobrze wiedzą że są normy przekraczane. Dostałem taki list

Nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@xdrcftvgy ale ręka się zrośnie, a hałas pociągów zostanie. Porównanie do dupy. Po prostu chcesz kasę, a jak ją dostaniesz, to nagle hałas przestanie przeszkadzać. Hipokryzja poziom 1000.
  • Odpowiedz
Pracowalem kiedys w zakladzie utylizacji odpadow, sortownia i wysypisko, i obok wybudowaly sie domki bo ofc tanio i blisko miasta
I nagle szok bo hurr durr smierdzi
Takie samo podejscie
Swoja droga op sie pruje jakby co 6 minut przejezdzal pociąg, to poprostu skok na kase. Dostanie 15k i nagle przestanie to przeszkadzac
W dzieciństwie mialem kolege ktory mieszkal metr od linii tramwajowej, jak przejezdzal tramwaj to mu szklanki dzwonily w szafkach.
  • Odpowiedz