Wpis z mikrobloga

Ostatnio wydaje mi sie ze cały wipok sklada sie z KOalicyjnych botów. Jedno wielkie zbiegowisko poparcia dla Trzaska. Sproboj tylko napisac cos pochlebnego na temat Prezydent Duda a zostajesz zmiesznay z najgorszym błotem. Przykra sprawa. #wybory
  • 101
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Ciekaw jestem jakie byloby podejscie narodu gdyby nie tak radykalna polityka antymigracyjna jaka prowadi PIS.


Spokojnie panie oficerze. Trzymajmy się faktów. Radykalna polityka anti imigracyjna skończyła się 2.000.000 Ukraińców i 25.000 muzumanow z krajów trzeciego świata importowanych rocznie.

Po chciało ledwo 7.000 uchodźców.
  • Odpowiedz
@Black_Hole:

A co z gospodarka?? Czy uważasz ze jest na kolanach. Z mojego punktu widzenia oraz mojej specyfiki pracy jest naprawde dobrze .


rzad rozdaje kase na lewo i prawo od ladnych kilku lat, inflacja nabiera tempa, dodatkowo jestesmy obarczani kolejnymi podatkami. nie widze zadnych dzialan pro-przedsiebiorczych (a w zasadzie odwrotnie). no ale skoro rzad sie nie kwapi do inwestowania w gospodarke, to moze jakies inwestycje zagraniczne? ktorych jest mniej ze wzgledu na niepewnosc podatkowo-przepisowa.
PIS nie ma na koncie (albo i ma, ale o tym nie slyszalem - jezeli masz jakis przyklad to chetnie dowiem sie wiecej), zadnego sukcesu na tym polu, a porazek sporo - przykladem jest stadnina w janowie, ktora popadla w niebyt pod zarzadzaniem jakiegos partyjnego kolezki. oczywiscie mozesz podac argument ze "panstwo nie powinno byc wlascicielem stadniny koni"
  • Odpowiedz
czy byles moze ostatnio w Berlinie lub w Paryżu. W


@Black_Hole: Byłem ostatnio w Berlinie w marcu, na tydzień przed zamknięciem granic, ostatnie dwa lata większość czasu spędziłem na jeżdżeniu po zachodnioeuropejskich archiwach i bibliotekach. I śmiem twierdzić, że obraz krajów zachodnich znasz głównie z półświatka internetowego, bezwiednie inspirowanego machinacjami ruskiej propagandy, kreującej obraz niebezpiecznego i pogrążającego się w degrengoladzie Okcydentu. I jak faktycznie w 2015 podczas kryzysu migracyjnego w
  • Odpowiedz
xD PiS rozkrada? Niby co i gdzie?


@Pikas: przewał na 70 milionów z lewymi kartami wyborczymi to raczej tylko niegospodarność, ale "zakup respiratorów" czy ogromne dotacje na media partyjne to już jawne przewały.
  • Odpowiedz
@AtoMan: PO - Budowa stadionu w Warszawie za 2 mld złotych - bardzo podobną arenę wybudowano w Bukareszcie - za mld złotych mniej. W takiej cenie (a nawet niższych) budowano dużo większe, nowocześniejsze stadiony.Przebudowa oczyszczalni (2008-2012)Czajka - jedna z najdroższych oczyszczalni której koszt przebudowy to 3,7 mld zł (w ocenach ekspertów zdecydowanie dużo za dużo) która rok temu się zepsuła. Aaa i jeszcze. To tak w odpowiedzi na te wybory
  • Odpowiedz
@AtoMan serio? Jeżeli uważasz, że PO było uczciwe za swojej kadencji to albo dla nich pracujesz albo pracowałeś i płacili Ci za takie kłamstwa.
  • Odpowiedz