Wpis z mikrobloga

Ostatnio wydaje mi sie ze cały wipok sklada sie z KOalicyjnych botów. Jedno wielkie zbiegowisko poparcia dla Trzaska. Sproboj tylko napisac cos pochlebnego na temat Prezydent Duda a zostajesz zmiesznay z najgorszym błotem. Przykra sprawa. #wybory
  • 101
  • Odpowiedz
@CreativePL: czy byles moze ostatnio w Berlinie lub w Paryżu. Wydaje mi sie ze nie jezeli mowisz ze nasz kraj jest #!$%@?. Jest wrecz odwrotne, ale to modne slowo ktorym jest poprawnosc polityczna nie pozwala na to aby pokazac jak jest naprawdę.
  • Odpowiedz
@Dino_Drezno: Jeseli uwazasz ze Ukraińcy ,Białorusini i Chińczycy sa dla nas niebezieczni to gratuluję. Jest to grupa zarobkowa ktora nie działa na niekorzysc państwa

Nie mówiłem o konkretnej narodowości, Ty zacząłeś. Ale skoro tacy nie są niebezpieczni to rozumiem że reszta jest. Sprawdź zatem ilu przyjęto imigrantow z krajów arabskich i jak ta liczba się sukcesywnie zwiększa.
  • Odpowiedz
@Black_Hole: czego sie spodziewasz po nastolatkach? oni nie pamiętają co sie #!$%@?ło jak rządziła platforma. zdecydowana większość dorosłych pamięta tuska rostowskiego i reszte ferajny i dlatego taki a nie inny wynik. a gimby niech sobie płaczą, nic to nie zmieni
  • Odpowiedz
@CreativePL: czy byles moze ostatnio w Berlinie lub w Paryżu. Wydaje mi sie ze nie jezeli mowisz ze nasz kraj jest #!$%@?. Jest wrecz odwrotne, ale to modne slowo ktorym jest poprawnosc polityczna nie pozwala na to aby pokazac jak jest naprawdę.

Ja akurat byłem w Paryżu, jak widać nikt mnie nie zabił. W Berlinie również ale kilka ładnych lat temu więc od tego czasu faktycznie mógł spłonąć ( ͡
  • Odpowiedz
PO pięknie rozkradało Polskę


@totti28: xD niby gdzie i co? Rozkrada to PiS na potęgę.

Pomijając niektóre błędy i przejawy totalitaryzmu przez PIS to ich władza nie jest, aż tak zła jak wcześniej PO


@totti28: otóż jest znacznie gorsza.
  • Odpowiedz
@Black_Hole hej matołku, co z tymi imigrantami w końcu? Czyżby stanowcza polityka antyimigracyjna Twojego wielkiego kraju zakładała ze jest coraz więcej imigrantow ze wszystkich krajów? Bo już się gubię w Twoich fikolkach.
  • Odpowiedz
@Black_Hole: obsługa komputera to raczej specjalność tej inteligentniejszej części społeczeństwa, a wiadomo jaki jest rozkład głosów względem wykształcenia. To też zwolenników PiS tu jak na lekarstwo, a jak są to zaraz są zakrzyczani o np. prymitywną propagandę rodem z TVP.
  • Odpowiedz
@Dino_Drezno: hej matołku mam ci rozumiem zobrazować ilu migrantow przyjęła Polsak a ile Niemcy. Od roku 2015 dla polski sa to setki tysiecy a dla niemiec miliony. Czy takie porownanie cie satysfakcjonuje??
  • Odpowiedz
A co z gospodarka?? Czy uważasz ze jest na kolanach. Z mojego punktu widzenia oraz mojej specyfiki pracy jest naprawde dobrze . Podatki zostaly podnoszone rowniez za poprzedniej władzy a system sprawiedliwosci uwazam ze nalezy przewietrzyc gdyz rzadzi tam jedna kasta od wielu wielu lat.
  • Odpowiedz
@Black_Hole

yli wolisz byc podnóżkiem Francji oraz Niemiec i nie mieć wlasnego zadania


Widzę że za dużo propagandy lyknales. Walenie pięścią w stół, mowi nie coś o jedzeniu widelcem, mówieniu że " nie będą nam tutaj w obcych językach gadać"to nie własne zdanie a zerowe pojęcie o tym jak funkcjonuje dyplomacja międzynarodowa.
  • Odpowiedz
@Black_Hole kilka odp temu pisałeś że PiS prowadzi radykalną politykę antyimigracyjna, teraz nagle przyjęliśmy kilkaset tysięcy imigrantow, co jest prawda patrząc całościowo również na tych Ukraińców itp których sam nie uznajesz za "zagrożenie". To jak to w końcu jest, bo sam sobie zaprzeczasz?
  • Odpowiedz