Wpis z mikrobloga

@tomszczyk: To jest #!$%@? to, również jeden z głównych problemów. Wymyślanie jakiś własnych #!$%@? przepisów XD Ile ja to się na słuchałem o jeżdżeniu środkowym pasem albo #!$%@? o #!$%@? kierunkowskazie w lewo na rondzie XDDDDDDDD Janusze w furmankach myślą że mają jakieś władze ustawodawcze i potem trąbią i się czepiają jak nie przestrzegasz tych wirtualnych przepisów.
  • Odpowiedz
@igik1234: jak obserwuje, to ludzie nie znaja przepisow i nie wiedza, ze wyjezdzajac z ronda trzeba dac migacz. nie wiem czy to faktycznie niewiedza czy po prostu ignorancja na innych uczesnikow. bardzo mnie to #!$%@?
  • Odpowiedz
@umcumcumcbejbe: tylko ze na tych drogach nie da sie stosowac do wszystkich znakow i przepisow bo sa bezsensowne. A te ograniczenia predkosci to chyba jakis debil w maluchu ustanawial. Na 99% drog da sie jechac bezpiecznie majac 20km/h wiecej na liczniku. Druga sprawa to samochody ktore sa w slabym stanie, w Niemczech czy UK nie przeszlyby MOTu ale polacy sa za biedni zeby jezdzic takimi samochodami jak Niemcy.
  • Odpowiedz
Ech, kolejny wątek o tym, że na polskich drogach jest niebezpiecznie. Bez czytania wiem, że wszystko to i tak wina #!$%@? oznakowania i złej jakości dróg.... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Tak, bo teraz tak się nie dzieje i nie ma wypadków.


@koniecswiatajestbliski: No to w takim razie pierwszeństwo pieszych nie zmieni tej sytuacji na gorsze, prawda? Ludzie, którzy obecnie wchodzą bez patrzenia, raczej nadal będą wchodzić. Ale być może zwiększona czujność kierowców uratuje im życie.

sugerujesz, że pierwszeństwo coś zmieni? W sensie obecnie dochodzi do wypadków na pasach z powodu tego pierwszeństwa, a nie dlatego, że albo ktoś kogoś nie
  • Odpowiedz
@shaki24: Też mieszkam w UK i w porownaniu do Polski to jak piszesz. Niebo a ziemia. Zresztą statystyki to pokazują. A jak tutaj co po niektórzy wymyślają, a to to, a to tamto. Nie, Polacy nie mają żadnej kultury jazdy. Są mściwi na drodze i za bardzo się wkurzają o byle co. No ale to nie nasz problem.( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@deeprest: #!$%@?, może i jest gorzej niż w innych krajach Europy, ale patrząc się na drogi w innych krajach na świecie to my jesteśmy w czołówce najbezpieczniejszych krajów. Nie przesadzaj ze u nas jest tak źle, zobacz co się dzieje w Azji, Ameryce Południowej, albo Afryce.
  • Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem zachwytów nad kulturą jazdy w UK, dla mnie totalna porażka. Hindusi ze złożonymi lusterkami, tysiące dziadkow nie ogarniających niczego, jeżdżenie z totalnym kapciem, pół dnia. Nie ma opcji, żeby brytol ominął korek - tak jeździ x lat, więc nie ma szans żeby pokombinował inna trasą. A jak spadnie deszcz, czy nie daj Bóg śnieg to już koniec świata, 10 mil/h to max na co niektórych stać. Jeździłem po Londynie
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: pieprzy pan głupoty jak potluczony raz ze ilość wypadkow na 100 mieszkanxow w innych krakach sa podobne to dwa nie ma sir o co bic bo sinierc w wypadkach to 0,6% i z tego urwiesz na 0,4 jak wprowadzisz panstwo policyjne jsk w Skandynawii, notabene ilosc wypadków procentowo w Polsce maleje bez względu na wprowadzone restrykcje.

Zajrzyj do stystyk nie tylko pl i nie wklejaj kolorowych slupeczkow niczym tvpinfo.
  • Odpowiedz