Wpis z mikrobloga

A moja #niepopularnaopinia jest taka, że największym zagrożeniem są ludzie którzy nie potrafią jeździć, i dla nich ograniczenia prędkości nawet do 20km/h są wyzwaniem i nie mają pojęcia o ruchu drogowym. Nie ma dnia, żeby nie spotkać takiej ofiary która wyjeżdża pod prąd z supermarketu na główną ulice albo wypuszcza wszystkich z podporządkowanych (z lewej, prawej) dając w heble jak tylko kogoś zauważy. To ta sama grupa która omija na pasach, bo
@DanielPlainview: Co mnie wukr.. tacy manipulatorzy propagandziści jak ty, robisz to celowo, czy jesteś po prostu IGNORANTEM? z IQ małpki?

zobacz ile mamy wypadków ignorancie w PL i porównaj to do innych państw. np. NIEMCY maja 2x więcej wypadków z obrażeniami niż polska, 2x dwa razy tyle!!! A nie są 2x większym państwem.

Mają mniejszą śmiertelność, nie dlatego, ze jeża inaczej niż my, Geniuszu rozumowania z podstawówki, tylko dlatego ,że mają
ja myśle ze jakbyśmy mieli po 5 pasów na każdej autostradzie to dalej byśmy byli na szczycie tego zacnego rankingu. Polacy to #!$%@? debile, zeby poczuć ta różnice wystarczy pojechać na zachód, wszyscy jeżdżą na tempomacie


@umcumcumcbejbe: o obieżyświat , wyjechał 2 x na wakcje i expert, Polacy jeżdżą lepiej niż debile w Niemczech, Niemcy mają 2x więcej wypadków niż polska, o stłuczkach już nawet nie wspomnę to kompletne łamagi, tylko
Powinny byc potężne kary za przekroczenie prędkości tak jak w Skandynawii czy Szwajcarii, ale jak tak kiedyś napisałem to mnie wykopki zminusowaly bo „wysokie kary nic nie dają”


@umcumcumcbejbe: kiedyś oglądałem na youtube film, w którym mówili o mandatach w Szwajcarii, to w komentarzach janusze i sebixy krzyczały, że to opresyjne faszystowskie państwo. Taka mentalność p0laka.
@deeprest: W Estonii wprowadzono kary jak w Norwegii- mandaty po 5 tys. zł (w przeliczeniu) i kara więzienia za wyższe przekroczenia prędkości, a niedawno wprowadzono (na razie chyba dla testów) przymusowy postój za przekroczenie prędkości (pół godziny lub godzinę, w zależności od przekroczenia prędkości)- obowiązuje tylko dla kierowców, którzy pierwszy raz w życiu zostali złapani za przekroczenie prędkości.
Rezultaty są znakomite- największy spadek śmiertelnych wypadków w Europie i ten współczynnik ponad
projektjutra - @deeprest: W Estonii wprowadzono kary jak w Norwegii- mandaty po 5 tys...

źródło: comment_15935232245AUiihTVmMDRS9WbobMg7d.jpg

Pobierz