Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ogólnie jestem szczupły - mam tylko brzuch jak koleś na zdjęciu - #skinnyfat

mireczki, co zrobić, by zlikwidować brzuch? mam robić brzuszki czy może aerobiczna szóstka weidera?

mięsa jem mało (jak mame zrobi)
głównie nabiał (mleko z płatkami, jogurt z muskli, sery pleśniowe, gouda, twarożki)

codziennie siedzę 10h (8h w pracy + 2h dojazd samochodem)

#mirkokoksy #mikrokoksy #fitness #dieta #odzywianie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef61c130db94d7506cde76d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
ogólnie jestem szczupły - mam tylko...

źródło: comment_159318964810iPj7xaGRKrje2nrNZdEu.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak masz tak jak na zdjęciu to po 1 do fizjoterapeuty bo jest to wada postawy, przodopochylenie miednicy, co też na ogromny wpływ na wygląd brzucha. A jeśli ta wada jest minimalna, albo jej nie masz i jesteś zwykłym skinny fatem to zapomnij o rzeczach typu brzuszki czy a6w bo to jest straszne gówno. Wybierz plan treningowy dla początkujących i sumiennie trenuj martwe ciągi i siady.
  • Odpowiedz
@smok_bozy: Plan dla początkujących z martwymi ciągami i siadami? xD człowieku, jak masz takie rady dawać, to po prostu nie dawaj. Zgadzam się co do wady postawy, ale gość pyta jak się pozbyć brzucha, a nie stać się człowiekiem z idealną postawą.
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznij redukcję i ogarnij sobie plan treningowy DLA POCZĄTKUJĄCYCH :)
  • Odpowiedz
@wonias12: Widać, że sam nie masz zielonego pojęcia w temacie. Są to ćwiczenia wielostawowe które są idealne dla każdego kto jest w stanie je wykonywać, a nauczyć się techniki na małych ciężarach to nie filozofia. Każdy porządny plan dla początkujących je zawiera, np. https://www.wykop.pl/wpis/37513789/greyskull-lp-najlepszy-plan-fbw-dla-poczatkujacych/
Może zamiast głównych bojów każesz mu iść na maszyny? xd weź się sam zastanów zanim napiszesz takie bzdury
  • Odpowiedz
@smok_bozy: Żeby poprawnie wykonać martwy ciąg musisz mieć opanowany wzorzec ruchowy, potrafić odpowiednio do tego ćwiczenia oddychać, bo nie jest to po prostu wdech i wydech, mieć wystarczająco silne plecy, potrafić złapać poprawną pozycję i wtedy ewentualnie próbować ciągnąć. Jeśli uważasz, że osoba początkująca potrafi wszystkie te czynności wykonać jednocześnie, to pewnie sam tego nie robisz poprawnie.

@kickss: plan dla początkujących pod martwy ciąg zakładając, że ktoś nie jest pospinany
  • Odpowiedz
@wonias12: ehe i dalej brzmisz jak profesor

trening na martwy przed martwym. Kto tak robi? Większość ma problem wyjść na 30to minutowy spacer, a gdy wyjdzie to zaczyna googlowac tempo, buty, trasy... Greyskull LP czy 5x5- proste, jasne i znane. Szczegóły typu leg drive i tak na początku nie potrzebuję.
  • Odpowiedz
@no_one6: nikt tak nie robi i nie powiedziałem, że ma tak robić. Najpierw uczysz się elementów tego ruchu, a później przechodzisz do konkretów - po kilku treningach. Po prostu uważam, że martwy nie jest ćwiczeniem dla osób początkujących, bo jest zbyt trudny.
  • Odpowiedz
@wonias12

Najpierw

Plan dla początkujących pod martwy ciąg zakładając, że ktoś nie jest pospinany i potrafi wykonać hip hinge:

glute bridge, single leg glute bridge, deadbug do nauki oddychania w marwym ciągu, cable row dla wzmocnienia łopatek, leg curls dla wzmocnienia dwójek, rack pull żeby nauczyć się odpowiednio angażować biodro przy wyproście. może romanian deadlift z samą sztangą, żeby nauczyć się samego ruchu w martwym ciągu. Jeżeli będzie potrafić wykonywać dobrze te
  • Odpowiedz