Wpis z mikrobloga

@Prokurator1990: dlatego mówię że apel bez sensu. Jednak wyobrażam sobie te wszystkie dzieci ciągnące na siłę do basenu. Małemu dziecku nie wytłumaczysz wartości prywatnej, zwłaszcza obok publicznego placu zabaw. Mimo wszystko nie można kazać komuś przestawić basenu skoro jest na jego posesji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@dudi-dudi: apel bez sensu, jednak ktoś kto nie ma małego dziecka nie zrozumie przekazu.

@Czyjatoja: mam małe dziecko i nadal nie rozumiem. Przecież od tego jest rodzic, by wytłumaczyć, po jaką cholerę czepiać się ludzi, że we własnym ogrodzie postawili sobie badenik?
Takie nagonki na ludzi posiadających domy z ogrodami lub pod lasem widziałam w trakcie covidowej izolacji - nie masz prawa narzekać na izolację, bo masz dom, a inni
@winomusujace: chyba mnie nie rozumiesz. Twierdzę przecież że czepianie się tych ludzi jest głupie. Chodzi mi tylko o to, że małemu dziecku trudno zrozumieć że tutaj może, a 2 metry dalej nie. Nie mówię o 4 latku który cię rozumie, a np o dwuletnim dziecku, które rozumie tylko 'nie, tam nie można'. Tak samo jak trudno wytłumaczyć takiemu dziecku że wczoraj się mogło bawić na placu zabaw, a dziś nie może