Wpis z mikrobloga

@Anoniemamowy: klepie bo jest jej mało i pijesz na 1 lub 2 łuki a z piwem tak nie robisz a stężenie to samo. Ja naprzykład wódy unikam bo po litrze jestem agresywny i mi #!$%@? strasznie a litr to jakieś 14-15 browarów a te piłbym cały dzień a litra zrobię w 5-6 godzin czyli promile bedę miał nieporównywalnie większe od wódy ale trzeźwieć będę tyle samo
@Ofkorsxd: w sumie też tak mam. Nie mogę pić piwa ani likierków, więc jeśli chcę np. wypić raz na jakiś czas drinka do filmu to tylko małpka do coli mi zostaje. Przerąbane, że łatwiej komuś przykleić łatkę patusa za to że wypił sobie setkę niż gdy kupił pół litra na solo ( ͠° °)
@niewiemjakiwybrac #!$%@?, w kraju którym żyje nie ma na wyciągnięciu małpki - są specjalne sklepy z alko powyżej 20% lub są w supermarkecie osobne wydzielone pomieszczenia z alko pow 20%, jeszcze przed wejściem na sklep. W asortymencie jest Jägermeister - jak dla mnie Amol; whisky która trzeba popić i wódka która ma 32% - nie kopie a tylko głową boli.
@EmPfLiX: pół litra trudniej schować w kieszeni, poza tym może te trzy małpki są dla trzech osób, może każda chciała inny smak? może nie ma w pracy warunków żeby odkręcić flaszkę i rozlać, należy zachować przynajmniej jakieś pozory normalności nawet w gównorobocie gdzieś na budowie, alkoholikowi trudno zachować umiar więc lepiej mieć 3x100 zamiast 0,5 bo te 200ml może być już zauważalnym problemem, powodów żeby wybierać mniejsze opakowania jest jeszcze co
@Bellie ja czesto kupuje sobie male butelki wina. Wino z reguly jest w 750-1000ml no to mam na 4 razy. A teraz sa już 250ml. Tak samo żaluje ze nie ma mniejszych pojemności likierow. Chcesz sprobować i czekasz na okazje picia ze znajomymi, bo szkoda calej butelki otwierać.
@EmPfLiX: no dobra ale pół litra nie schowasz przed szefem. dzisiaj przede mną w żabce stał pan robotnik, biały kask, kamizelka z budowy, poprosze 4-pak warki i dwusetke soplicy pigwowej. tylko prosze zapakować w papierową torbę xd i można iść na budowę