Wpis z mikrobloga

ja ostatnio wino o 6 rano kupowałem i mi się przypomniało jak wykopki też się srały, że "kupowanie alkoholu z rana to patologia!!!". xD


@Krupier: Zawsze mnie to śmieszy. Parę lat wstecz jak jeszcze mój dobry przyjaciel był w kraju to zawsze we wtorek/środę kupowałem 4paka o 5 rano. Wszyscy ludzie, że patologia itp xD. Prawda taka, że kupowałem o 5 przed pracą bo zwyczajnie jadąc do kumpla na ligę mistrzów
cóż, niektórzy ludzie nie są w stanie swoim umysłem ogarnąć, że życie nie jest zero jedynkowe, że ludzie różnie pracują, że potrzebują ten alkohol do różnych celów. Po co myśleć skoro można wrzucić wszystko do jednego wora - alkoholik. xD


@Krupier: Ogólnie diagnozowanie na wykopie wszelkich schorzeń psychicznych na podstawie jednego wpisu to patologia większa niż sam alkoholizm xD. Tak samo zresztą jak mierzenie innych swoją miarą w stylu: "ten to
@Anoniemamowy: umiesz liczyć? czy wytłumaczyć? ponieważ użyłeś "znaków chichotu" to dodam umiesz liczyć baranie?:)
30%x90 mil = 5%x6x90 = 5% piwa o litrażu 540 mil czyli 500 mil wychodzi ponad 5% nie chce mi się liczyć = piwo od lecha 500 mil 5% do jakiś tam 5,6% tyskich