Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w to, co właśnie #!$%@?ło się w moim życiu. 8 dni temu urodziła mi się córka i tak jak widzicie na zdjęciu - jest mulatem. Żona, której ufałem, której poświeciłem 10 lat swojego życia, zdradziła mnie z murzynem, który ją zalał i tak sobie żyłem w nieświadomośći przez 9 miesięcy, dzieląc z nią jedno łóżko, usługując i robiąc wszystko, aby przeszła ciąże jak najlepiej. Dopiero teraz to wszystko do mnie dochodzi, przez tydzień byłem pijany w trupa, wziąłem urlop w robocie i mieszkam chwilowo u rodziców, którzy też w to nie dowierzają. #!$%@?, czuje się jak gówno, totalnie poniżony. "Żona", bo jeszcze ją tak można nazwać (na dniach leci wniosek rozwodowy i juz wiem, ze będzie wojna), przeprasza, wydzwania, mówi, że zrobiła okropną rzecz, ale była wtedy pijana. Nosz #!$%@?, to wszystko brzmi jak nieśmieszny bait, ale niestety tym baitem nie jest.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #dzieci #dziecko #seks #zalesie #pomocy #rozwod #zdrada
chalwaklb - Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w t...

źródło: comment_1592732413xC2zFCB16dfbErnzvipUnH.jpg

Pobierz
  • 167
@chalwaklb: Jeśli jesteś w stanie wybaczyć żonie powinniście odszukać ojca dziecka i przedstawić mu sprawę. Być może jest możliwość w jakiś sposób zawiązania relacji z biologicznym ojcem dziecka tak by pogodzić to, że ma dwóch ojców dzielących między siebie obowiązki ojcowstwa. Twoja żona dała plamę ale jak sam napisałeś poczuwa się do winy i uważa to co zrobiła za ogromny błąd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 474
@Phyrexia:

Jeśli jesteś w stanie wybaczyć żonie powinniście odszukać ojca dziecka i przedstawić mu sprawę. Być może jest możliwość w jakiś sposób zawiązania relacji z biologicznym ojcem dziecka tak by pogodzić to, że ma dwóch ojców dzielących między siebie obowiązki ojcowstwa. Twoja żona dała plamę ale jak sam napisałeś poczuwa się do winy i uważa to co zrobiła za ogromny błąd.

XDDDDDDDDD