Wpis z mikrobloga

@Satesu: @bartdziur: @Grzeszny_Sen: @Axoi:
Zamykanie kotów jest chore. Kot to jest wolne zwierze i powinien mieć prawo chodzić gdzie ma ochotę, a wy chcecie zrobić z niego niewolnika do głaskania. Czemu uważacie, że to że jesteście silniejsi i mądrzejsi od swoich kotów uprawnia was do ograniczania ich wolności. Moje kotki zawsze traktowałem z szacunkiem jak przyjaciół, a nie jak własność
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: ja #!$%@? albo trollujesz albo masz nierówno xd trzymaj kota w domu a na spacer wychodź z nim na smuczy jak w normalnych krajach a nie puszczaj żeby srał ludziom po ogrodkach
Od kilku lat sprzątam kocie gówna nie mając kota
Nie mówiąc już o rozkopanych grzadkach
Jak dobrze poszukasz to w PL są przyadki ataków kotów na dzieci ( _)
  • Odpowiedz
  • 3
@Matrioszkawkieszeni Moje koty srają na moim podwórku.

@czokobons Wydaje mi się, że większość tu wypowiadający się nie ma kota i dlatego piszą takie rzeczy. Nie wyobrażam sobie trzymać cały czas kota w domu, tym bardziej jak widzę szczęśliwego na trawie.

@halucyna Moje koty więcej niż godzinę nie potrafiły wytrzymać w domu.
  • Odpowiedz
@duprees:

wypuszczasz kota żeby wolno sobie latał i masz teraz tego skutki - jak kot jest jest ważny dla Ciebie to zabezpiecz teren tak, żeby nie uciekał na drogę.

A jak ktoś wypuszcza dziecko by się pobawiło, a zostanie potrącone to co? Też wina rodzica?
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: swiat poszedl naprzód, wolno wychodzące koty miały sens gdy nie było tak zaawansowanego transportu, ale teraz trzeba mieć skrycie wyje*ane na swojego kota, jeśli chce się go puszczać wolno i liczyć że nie trafi na auto albo jakiegoś psychola który lubi koty podpalać. Umiesz liczyć, licz na siebie. Kota tylko szkoda.
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: no i co ci dadzą te progi? jak komuś się będzie spieszyć, to między progami i tak się rozpędzi, tylko więcej spali

a w sytuacji gdy np. karetka będzie jechać po kogoś te twoje progi na pewno pomogą w szybkim dotarciu do celu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Leland_Palmer: Biorą debile koty i ich nie pilnują, latają potem te pieprzone sierściuchy i dziesiątkują ptaki, to nie jest czas gdy się trzymało kota by pilnował populacji gryzoni bo zborze #!$%@?ły w stodole, świnkę morską i rybki też byś wypuszczał by sobie na wolności latały? Mi psa potrąciło to wiem, że ja jestem debilem i go nie upilnowałem i wyleciał na ulice i nie mam pretensji do kierowcy, przy czym
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer ja składałem taka petycję, przedstawiłem konkretne argumenty i nawet rozrysowałem amatorsko wraz z dokładnymi pomiarami newralgiczne punkty na mojej ulicy i.. #!$%@? zrobili poza przyjęciem wniosku.
  • Odpowiedz