Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota () chciałbym złożyć petycję o postawienie progów zwalniających i może przejścia, bo najbliższe jest 400m dalej. Nigdy tego nie robiłem i przyda mi się pomoc i wytłumaczenie co i jak z góry dziękuję. Zdjęcie z wczoraj :(
#koty #pomocy #wypadek
Leland_Palmer - Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ chciałbym złożyć ...

źródło: comment_15926304945nKjPZTLsQmJ5KifWRDsvc.jpg

Pobierz
  • 276
@Leland_Palmer: Jak można wypuszczać kota wiedząc że jest dla niego zagrożenie? To ty jesteś winny potrąceniu i pewnie smierci swojego pupila.

Koty nie potrzebują wychodzenia do szczęścia, potrzebują opieki. A jeśli jakiemuś opiekunowi naprawdę zależy na wychodzeniu to każdego kota da się z większą lub mniejszą łatwością nauczyć chodzić na smyczy na szelkach.

Kierowca pewnie i tak jechał zgodnie z przepisami (50? 30? To i tak ograniczenia które są powyżej możliwości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Leland_Palmer: Kot nie rozróżnia drogi od chodnika to i czasem pod auto trafi jak właściciel głupi i je puszcza luzem mieszkając przy drodze.
Albo trzymaj je w domu/ogródku albo przeprowadz się za miasto i tam sobie puszczaj kota na pole a nie winisz kierowców za swoją głupotę.

Co do zatrzymania się to po co?
Kot mały to nic nie uszkodził w aucie a szansa na to że przeżył spotkanie z toną
chciałbym złożyć petycję o postawienie progów zwalniających i może przejścia, bo najbliższe jest 400m dalej. Nigdy tego nie robiłem i przyda mi się pomoc i wytłumaczenie co i jak z góry dziękuję. Zdjęcie z wczoraj :(


@Leland_Palmer: Aby w ogóle miasto wzięło taką petycję pod uwagę byś musiał mieć zgodę najbliższych mieszkańców, którzy mieszkaliby przy tym progu. No chyba że chciałbyś postawić go koło swojego domu, wtedy problem jest mniejszy.