Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@henk: rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie. Dalej nie wiem skąd możliwość poruszania się przy takich uszkodzeniach.

@shroon: Tak, w którymś kościele bije ale nie wiem w którym. Po to udzielam się na takich portalach aby nabywać wiedzę jednakże nikt nie raczył wyjaśnić zjawiska. Kiedy ja próbowałem - zostałem jedynie skrytykowany ale po ładnej prośbie zostało to częściowo wyjaśnione. Ale pierwsze co to słowa pogardy, chociaż w drugiej wypowiedzi nadal jest wyczuwalna.
@Jaracz_Joint: gościu, odpowiedziałeś na pytanie dlaczego to jeszcze żyje w taki sposób, jakbyś był 100% pewny swoich słów. żadnego "wydaje mi się", "może dlatego.." tylko piszesz prosto z mostu. ktoś Cię wyjaśnia i masz pretensje, że zostałeś skrytykowany. też nie lubię jak ktoś wypowiada się na temat, o którym nie ma pojęcia i gra eksperta, więc rozumiem @henk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@buysy: Oho, ktoś nie może być w błędzie! #!$%@? co się dzieje z wami xD

A nie lepiej po prostu napisać:

"Jesteś w błędzie, jest tak i tak..."

Nieeee.... Lepiej szydzić, krytykować, śmiać się i najważniejsze - UKRYWAĆ WIEDZĘ W TAJEMNICY, BO TYLKO UPOWAŻNIENI MOGĄ WIEDZIEĆ

ŻAŁOSNE XD druga elektroda.

Usunąłem, lepiej ci?
@henk: z wikipedii : "U owadów spotyka się też mniejsze narządy tętniące u nasady długich przydatków (np. czułków), poprawiające ich ukrwienie". To oznacza, że pewnie to co niego zostało jeszcze jakoś dycha, ale już wiele mu życia nie zostało.