Wpis z mikrobloga

Chcę się dostać na informatykę na agh ale maturka napisana 98% podstawa ~82% rozszerzenie i nie wiem czy warto się nawet nastawiać. Jak nie to co polecacie w Krakowie? Kierunek tylko informatyczny związany z wytwarzaniem oprogramowania.
#agh #studia
  • 13
  • Odpowiedz
@mineas312: rozuniem celujesz w bez przymiotnikowa?
Jak coś to panietaj, że na agh co drugi wydział ma infe stosowana
Z moich obserwacji dociera zawodowe kolegów po zwykłej i stosowanej nieszczególnie się różnią ;)
  • Odpowiedz
@mineas312: szczerze mówiąc będzie ciężko, pewnie spadną progi ale nie aż o 10%, a przynajmniej nie na tej infie bo tu co roku czy jest matura trudna czy łatwa to 900+ punktów, rok temu sięgnęło prawie sufitu bo 980, myślę że tak około 90% trzeba mieć minimum żeby się dostać w 2 rekrutacji, ale możesz spróbować. I ewentualnie infa stosowana na WFIISie, tyle z programowania czyli tego co cię interesuje, bo
  • Odpowiedz
  • 0
@mineas312 nie nastawiaj się, tam i tak jest większość z diamentowym indeksem więc poziom matury absolutnie nie ma wpływu na progi, tam może kilkadziesiąt osób jest bez indeksu
  • Odpowiedz
@mineas312: jest spora szansa - a tym bardziej w kolejnych etapach. Mnóstwo osób składa na WFIIS jako ratunkowy, drugi albo kolejny wybór, więc w I turze mogą być relatywnie wysokie progi. Szczególnie, że w tym roku powstało sporo kierunków związanych z informatyką na WIET, więc dużo osób również tam będzie aplikować, a co za tym idzie niższe progi w ogóle
  • Odpowiedz
@mineas312: no próbuj zdecydowanie, a nóż siądzie, ale wiesz ciężko powiedzieć jak poszło ludziom, ci najlepsi i tak napisali dobrze, na pewno stosowana z takim wynikiem jest możliwa, główna nie zbyt
  • Odpowiedz