Wpis z mikrobloga

@LilArchangel a Ty nie rozpoznasz w Polsce jak jest jakiś Niemiec? Powiedzmy 50 latek. Inne spojrzenie, z reguły bardziej ciepłe, ufne niż Polak. Inny ubiór, inny wyraz twarzy, inne fryzury, inne rysy... Trudno to opisać, ale pracuje też z Niemcami i od razu to widać, może jest coś w ich ruchach nawet trochę innego niż w Polakach... Nie wiem..
  • Odpowiedz
  • 0
@LilArchangel już tyle lat za granicą, że czuje się ekspertem. Młodzi Polacy za granicą zawsze wyglądają jak klony. Łysi, dres, FAS na mordzie, tępe spojrzenie. Starzy mają wąs i na wszystkich się patrzą z obrzydzeniem
  • Odpowiedz
@LilArchangel: To ciekawe, bo w sumie nie jestem w stanie stwierdzić dlaczego. Za każdym razem, jak jestem zagranicą, to po prostu w jakiś podświadomy sposób wiem. Patrzę na typa i sobie myślę - hmm, coś mi mówi, że to Polak. Mija kilka sekund, odzywa się - słychać język polski. Coś pewnie mamy w sobie takiego jako ludzie, że jesteśmy w stanie podświadomie rozpoznawać ludzi ze swojego "plemienia". Na pewno są to
  • Odpowiedz
@LilArchangel @dami423 @dyniel @mrs_badger @jamajski_spekulant @Patrol_ @Ag90 @kthr27 @jndr00 @OOXX323
Siedziałem dzisiaj pół nocy na lotnisku. Jak zwykle, nie ważne gdzie, nie ważne po co - ważne, że siedziałem. Nad ranem przyszło pięciu takich Zbyszków. Widać, że wracają do ojczyzny z prac sezonowych czy innych na tych słynnych saksach. Widać też, że całą noc ten powrót do ziemi ojców oblewali.

Teraz trochę przybliżę, kto to są Zbyszki, bo hehe Januszy każdy zna,
  • Odpowiedz
Jak zbyszki wypiły po 3-4 piwa to posnęły. O 7 rano z głośników płynie informacja, że ostatnie zbyszki lecące z saksów do polski proszone są o natychmiastowe udanie się do bramki numer 12, bo samolot #!$%@?. Zbyszki śpią jak ci legendarni rycerze uśpieni pod tatrami, tylko złożeni z mniejszej ilości rynsztunku, a większej ilości nerwicy i ojro pochowanych w gaciach. Szkoda mi się zrobiło, to podbijam, trącam ręką jednego i mówię, że
  • Odpowiedz