Wpis z mikrobloga

Jak jadę autem na polskich blachach i widzę ze ktoś się gapi i ma charakterystyczny ryj polskiego patusa to wiem ze to jeden z nas :( oraz na autostradzie tylko Polak sie będzie na Ciebie gapić jak go wyprzedzasz :(
  • Odpowiedz
@LilArchangel: oj dużo tego. Ja to nawet ze 100 metrów gościa rozpoznam po stylu chodzenia xD. Do tego oczywiście przeważnie łamany angielski, albo tylko polski xD. Jeśli chodzi o wygląd to przeważnie zaniedbani, zakola, kiepskie uzębienie, specyficzny ubiór, tzn brak jakiegokolwiek stylu(jakieś dresy itd.). No i te polskie mordy, tez widać to ze 100 metrów. Ja mam taki luksus ze nie wyglądam jak Polak xD
  • Odpowiedz
@twarzczlowieka: A kto inny ma nosić jak to Polska marka znana jedynie w Polsce?@LilArchangel: bardzo często Polacy maja tatuaże na łydce w stylu totalnego bezguścia, triball, JP czy patriotyczne teksty, których miejscem na pewno nie powinna być łydka :) jak już trochę siedzą to jeżdżą jakikolwiek BMW w najdłuższym możliwym kredycie, w Belgii bardzo sobie upodobali 5 GT. Ale takich z tatuażem to spokojnie poznasz po polskiej facjacie, Rumuni trochę się
  • Odpowiedz
@LilArchangel: kiedyś pojechałem do Londynu, sam. Wiadomo, z samolotu w pociąg, potem metro, wychodzę ze stacji metra i jakiś gość od razu do mnie po polsku 'ej słuchaj bo nie mam gdzie mieszkać, poratowałbyś kasą'.

Ale się #!$%@?łem. Człowiek raz wyjedzie do wielkiego świata, wielkie miasto, miliony ludzi, setki narodowości i kultur, ale co z tego, skoro na pierwszy rzut oka widać, że to Polak.

PS. Pewnie dalej tam siedzi i
  • Odpowiedz