Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Są tu osoby na #keto aktywne fizycznie, którym udało się zbudować jakąś sensowną masę miesiąniową na tej diecie?
Nie chodzi mi o chudnięcie, bo suchoklates here, chodzi mi jedynie o lean gains.
Jeżeli tak, to jak możecie porównać ten proces, w porównaniu z masowaniem na węglach?
Jak generalnie oceniacie poziom swojej siły/sylwetki.
Jak wysoko trzmacie białko - generalnie wszystkie protipy mile widziane.

inb4 "Na WeNgLaCh LePiEj" - Ta, ta, wiem, nie o to pytam - skroluj dalej.

#dieta #keto #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eddedb09b1e9c1ade15fb74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Na wszystkim zbudujesz sensowną masę i na odwrót - zredukujesz. Wszystko to kwestia podaży kalorii, nie ma różnicy czy jest to dieta oparta na B+T czy B+T+W czy samych W. Nadwyżka - budujesz, deficyt - redukujesz.

Inną kwestią jest to czy warto, bo sam proces może potrwać dużo dłużej niż przy klasycznej masie...
@AnonimoweMirkoWyznania: mimo, że 3 lata ponad prowadzę ludzi i prawie 5 chodzę na siłownie oprócz podejrzanych gości z YT nigdy w praktyce nie widziałem nikogo komu to się udało. Prozdrowotnie, lifestyle super sprawa jak ktoś tak lubi jeść, do redukcji również, w aspekcie sportowym no to licho zawsze wychodziło. Nie mówię, ze się nie da - zapewne się da, ale jak widać w praktyce (ale i w badaniach) jest to karkołomne
@Kasahara:
Sam nie mam za dużego doświadczenia z keto. Podałem przykłady bo goście w nich mówią o budowie masy na keto i mają jakieś doświadczenie. Zdaję sobie sprawę, że mogli ją zbudować wcześniej.