Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxx: ja sie zaciolem :/ nie wiem gdzie mam isc.
W ogole to po co sie jakies fragmenty zbiera? Mam jeden caly krazek uzbierany ale na mapach widze ze jest tego wiecej. Sa punkty gdzie nie moge lub nie umiem wejsc.
Jestem ogolnie w jakiejs maszynowni gdzie musialem dwa dzwonki uderzyc zeby szybe rozbic. Potem jakas ukladanka i otworzyla sie klatka z fragmentem i na tym skonczylem :p
@piegu92: te wszystkie znajdźki to są dodatki. z końcowym bossem może być ciężko jak masz za mało hp, ale ogólnie one są opcjonalne. Tak naprawdę to musisz po prostu rozwiązywać zagadki żeby dojść do bossów i ich kropnąć. jak piszesz o dzwonkach i rozbijaniu szyb to zgaduję że w silenced cathedral jesteś. Nie pamiętam dokładnie co tam się robiło ale pamiętam że trzeba było jakieś rury z parą odetkać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxx: no sa jakies 4 klapki pokryte szybkami i 2 pekly po rozwiazaniu zagadek.
Te znajdzki to musze jakos aktywowac czy to z automatu wzmacnia postac?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxx: skonczylem te przekleta gre. Nie obylo sie bez solucji, oczywiscie nie krok po kroku, ale momentami bylem bliski zalamania.
Chcialem soul reavera 2 odpalic ale jakos ze sterowaniem mam cos nie tak. Blood omena 2 ominalem i zaczalem teraz Legacy of Kain: Defiance
Ciekawa rozgrywka :) raz Kainem raz Razielem, niby walka wyglada prawie tak samo u nich, ale poszczegolne umiejetnosci sprawiaja ze czuc wyrazna roznice i ze wroce jeszcze