Wpis z mikrobloga

@ruskizydek może niekoniecznie wina młodych A starych. Mój różowy ma matke ktora wszystko zbiera całe mieszkanie #!$%@? jakimś gownem starymi ubraniami, pudlami BO SIE PRZYDA do czego? A do WYSYLKI #!$%@? jakis starych #!$%@? gratis których nikt #!$%@? nigdy nie chciał i tak stoi to wszystko i przejść nie idzie. Żyć bród i patologia, i jescze #!$%@? dostaje jak wyrzuci te #!$%@? śmieci
  • Odpowiedz
@picasssss1: Trochę to śmieszne, ale jest mi w sumie przykro jak na to patrzę. Z jednej strony każdy ma w życiu wybór, z drugiej wielu ludzi nie jest nauczonych przez rodziców, że ten wybór istnieje.
  • Odpowiedz
  • 65
@DzikiChleb u moich starych stała popsuta pralka chyba z 3 lata. Mówiłem im, że na Olx wystawie to może ktoś przyjedzie i za 50zl zabierze to ojciec "hurr durr taka dobra 15 letnia pralka, naprawi się kołnierz i wymieni silnik i będzie jak nowa, a nie za pół darmo oddawać" w końcu ją wywalił na złom jak za którymś razem przyszedłem do nich i powiedziałem "o cholera ile ta pralka już
  • Odpowiedz
@GrincH96: Ja cie pier...ole, zwykle nie komentuję takich materiałów ale tutaj nie mogę się powstrzymać. Spójrzcie na twarze zwłaszcza męskie oraz głównej bohaterki, przecież tam "Wzgórza mają oczy". No i delikatnie przypominam, że z całą pewnością towarzystwo posiada prawa wyborcze (°°
  • Odpowiedz