Wpis z mikrobloga

Ujawniono raport z autopsji Georga Floyda, w skrocie:

Wykryte narkotyki:
- Fentanyl 11 ng/ml
- Norfentanyl 5.6 ng/ml
- Metaamphetamine 19 ng/ml
- Delta-9 Carboxy THC 42ng/ml
- Cannabis
- Amphetamine
- Morphine 86 ng/ml

Uszkodzenia:
- Lewa tetnica wiencowa zwezona w 75%
- Prawa tetnica wiencowa zwezona w 90%
- Covid-19
- Brak stwierdzonych uszkodzen karku i krtani

https://www.hennepin.us/-/media/hennepinus/residents/public-safety/documents/Autopsy_2020-3700_Floyd.pdf
#usa
  • 272
@Voyager-1: widzisz. I to jest bardzo wazne pytanie. Waznymi pytaniami jest tez

- czemu placil podrobiona kasa, wiec musiala przyjechac Policja
- na ile Policjant, jadac do kogos na akcje, wie, ze osoba kto stawia czynny opor udaje, czy naprawde nie moze oddychac.

Przypominam tez, ze jest to kraj, w ktorym kazdy moze miec bron, a Policjant moze w kazdym momencie zginac. Problem nie jest czysto rasowy. Nigdy nie byl, nigdy
@AutomatDoLodow: @stormkiss: @Voyager-1:

Zmarl w wyniku dzialania policji, ale to nie znaczy ze oni sa z automatu winni. Organizm Floyda ledwo sie trzymal i bardzo niewiele mu brakowalo do smierci, ale przeciez policjant w trakcie zatrzymania nie jest w stanie ocenic stanu naczyn wiencowych zatrzymanego, zwlaszcza ze czlowiek na dragach moze miec calkiem sporo sily, mimo ze organizm jest w rzeczywistosci na wyczerpaniu (ludzie na stymulantach potrafia np. nie
@Drakcrom:

nie są z automatu winni


Policjant dusi gościa który prosi by z niego zszedł bo nie może oddychać a ten nie słucha - POLICJANCI NIE SĄ Z AUTOMATU WINNI

Ty jesteś normalny? To jakie on miał choroby oraz to jakie substancje miał we krwi nijak ma się do przyczyny zgonu którą było zabójstwo przez policję. I w żaden sposób to co piszesz nie usprawiedliwia działań policji a Ty to robisz,
@AutomatDoLodow gdybyś codziennie jeździł po osiedlach i wyłapywał patusów to gwarantuje Ci, że na czyjeś 'nie mogę oddychac' byś nawet nie kiwnął palcem. Jak zobaczysz nagrania z policji to każdy jest kozak dopóki go nie złapią, bo wtedy to już jest: ala boli, rękę mi złamiecie, nie mogę oddychać. Pooglądaj sobie inne zatrzymania, położenie na kimś kolana to standardowa procedura obezwładniania.
@JAI2L9LAD:

Ty jesteś normalny?


Wyluzuj chlopaku. Ja tylko opisuje jak dziala amerykanskie prawo. Nie do mnie miej pretensji za ichnie przepisy.

To jakie on miał choroby oraz to jakie substancje miał we krwi nijak ma się do przyczyny zgonu którą było zabójstwo przez policję.


No wlasnie ze ma do rzeczy, bo np. fentanyl zaburza oddychanie, a srednia dawka smiertelna jest nizsza niz to co on mial we krwi, juz nie mowiac