Wpis z mikrobloga

@JerzyDabczak:

#chwalesie #zwiazki


Różowa zapytała mnie co bym chciał dostać na urodziny, a ja jej powiedziałem, że już wyrosłem z ich obchodzenia.

Odpowiedź:

Czyli można. ( ͡ ͜ʖ ͡)


Ja bym po prostu wzruszył ramionami i uszanował twoje zdanie, a nie "domyśl się" w myśl "co innego myślę, co innego mówię". Niesamowicie tępię to zachowanie u kobiet, a jak widzę mężczyznę który to uprawia to ręce
Ja w rodzinie mam tak, ze jak sa urodziny kogoś, to nie #!$%@? sie z hajsem, tylko kupuje coś na wypasie i planuje wydatki miesiace wcześniej.

Zazwyczaj w swoje urodziny dostaje - uwaga - jakiś tani prezent od rodziców typu coś max do 100 zł na dwójkę.

Na Święta Bożego Narodzenia od ojca dostałem whisky za 40 zł.
Mama dostala telefon za blisko 1k cebulionów.

Nie wiem dlaczego ale w urodziny zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@pepejewishfrog: to co się dziwisz? Ewidentnie rodzina ma rigcz i wiedzą że nie ma sensu #!$%@?ć hajsu na prezent który może być niechciany. Dorośli ludzie #!$%@? mać. Swoje pieniądze zarabiasz na swoje zachcianki. Kupując im tak drogie prezenty wcale nie jesteś kochanym synusiem tylko stawiasz ich pod ścianą - jak nie #!$%@? w kosmos ponad tysiaka dla prezent dla mnie to mnie nie kochacie, bo ja przecież na was wydałem! A
@darvd29 sam sie dokładam do wszystkiego odkąd zarabiam ;) nie zesraj sie boomerze.
Pluje na rigczowe dzieci. Na wszystko co mam sam sobie zarobiłem, odlożyłem i to mam xd ale zapomniałem że internetowy filozof mistrz komentarzu jest największym drągalem na tym portalu.
Nie znasz mojej sytuacji.
Tak sie składa że mieszkam sam i utrzymuje sie sam. Jeszcze rodzicom daje hajs :)
Wiec powtorze - nie zesraj sie jasnowidzu, i wyciagnij kij z
@JerzyDabczak: Ale kwik wykopków, że ktoś może mieć normalną kobietę xD No tak, bo każda istota która chodzi na tym świecie jest ekwiwalentna charakterem. Głupi ludzie <=> durna zawartość serwisu.
@darvd29 Nie chce prezentu za 1k :) Przez całe życie byłem dzięki nim sam. Bez wsparcia. Bez niczego. Chodziłem do 18 roku życia w łachamanach ze szmateksu. Bez zrozumienia, gdy choroba psychiczna postępowała, i sprawiła że moje zycie sie zatrzymało w punkcie.
Dawali mi do zrozumienia jak bardzo niechcianym dzieckiem jestem. Nigdy nie mialem Srajfonów ani Scheissungów nowej generacji tylko stare telefony.
Byłem bity bez powodu. Nie bylo alkoholizmu w domu. Wyzywali
@darvd29 Bo jestem człowiekiem. I uznaje wartości. Rodziny sie nie wybiera. Jest jaka jest. Biorac pod uwage to jaki jad wylewasz, to jesteś gościem blisko 30 ktory pracuje na magazynie, i któremu też nie wyszło. Ale nie jestem tobą :)
Dzięki za cenną lekcję. Zawsze mogłem miec kogoś w rodzinie jak ty. Wtedy dawno bym sie powiesił na najbliższym drzewie xd #janusz #filozof
@pepejewishfrog od 4 lat uciekam z mojego miasta na moje urodziny byłem w górach, nad morzem, Tunezja i w zeszłym roku Egipt. Dwa lata temu moja mama i ojciec (o tyle zabawne, że są od ponad 20 lat po rozwodzie i mają minimalny kontakt) zapomnieli nawet zadzwonić. Nienawidzę swoich urodzin i nie wiem co zrobić w tym roku bo muszę zostać tutaj :/. Zawsze wszystkich proszę i mówię, że telefon z życzeniami
@JerzyDabczak: ja też od swojej nic nie chcialem na urodziny, a potem ona przez cały miesiąc robiła dla mnie prezent podobno. Ostatecznie dostałem własnoręcznie zrobione pudełko niespodziankę, z takimi warstwami gdzie na każdej było coś co lubię, piwo, moje ulubione kopalnioki, moje ulubione żarcie i dodała pamiątkową ramkę od siebie. Przyznam się szczerze że byłem zaskoczony a na swoje urodziny od dawna tak nie czekałem jak na te wtedy. :]