Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #naprawiajzwykopem jechalem wczoraj w #!$%@? deszczu, wtem patrze, ze cos za bardzo sie za mna dymi. Pierwsza mysl - #!$%@? turbine, pozamiatane. Druga mysl - #!$%@? uszczelke pod glowica lub sama glowice, pozamiatane. Zjechalem na MOP za bramkami na Katowice. Otwieram maske, patrze no jednak plyn #!$%@?, ale skad? Weze cale, cieknie ciurkiem na ziemie (i wydech) chyba z bloku. Mysle no #!$%@? blok pekniety. Temperatura byla w normie wiec troche byloby to dziwne. Naciskam weze od chlodnicy i patrze jak syczy z okolic bloku, ale w koncu dojrzalem, ze to wezyk-lacznik. Ufff... jednak nie blok ani nie glowica. Szybki patent na naprawe, izolacja i trytytki, foto w komentarzu.
BratProgramisty - #motoryzacja #naprawiajzwykopem jechalem wczoraj w #!$%@? deszczu, ...

źródło: comment_1590476428YdKGkladS4HiShbVDGphW8.jpg

Pobierz
  • 80
@BratProgramisty: Sztuką jest sobie w takiej sytuacji poradzić.

Mnie raz #!$%@?ło wąż z nagrzewnicy. Znaczy Nie wiem co tam się stało - ta objemka puściła i ciśnienie wysadziło węża. Dojście #!$%@? i naprawa tego (to w mieście było ale obcym) zajęła mi godzinę czy dwie nawet. Ale zrobiłem. Tylko głupota, że zalałem chłodnicę ... WODĄ XD #!$%@?, że mogłem na tejże stacji kupić Borygo - #!$%@?Ć LEJEM WODĘ!

To był 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BratProgramisty: szanuje za naprawę. Mając Stare auto trzeba trochę trytytek i taśmy wozić w aucie. Sam wożę takie zestawy naprawcze w swoim 30 letnim złomku.
Kiedyś urwała mi się masa między aku a karoserią. Miale ze 3m przewodu w bagażniku to na przystanku autobusowym zrobiłem nowa masę. Masa długości samochodu ale auto pojechało dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)