Wpis z mikrobloga

Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...


NONSENS! TO KŁAMSTWO SPRZEDAWANE BECIAKOM!

Oto trwająca 10 minut i 16 sekund kompilacja ultimatywnego suifuela dla manletów, skinnyfatów oraz brzydkich inceli!

Zobaczcie sami jak kobiety reagują na mierzącego 193 cm wzrostu, dymorficznego slayera Connora Murphy-ego o sylwetce niczym wyjętej spod dłuta Fidiasza!

Spójrzcie na te okrzyki radości dziewczyn!
Spójrzcie na te wiwaty, na cześć nadsamca!
Spójrzcie na to, jak kobiety nie mogą się powstrzymać przed dotknięciem tej nadrzędnej maszyny do moggingu!
Spójrzcie jak w 03:45 rywalizują między sobą o tego "genetyka"!

Kobiety zamieniają się w wulkany kiedy Chad jest w pobliżu... Tylko, kiedy CHAD jest w pobliżu!
Przełknijcie czarną pigułkę!
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #incel #bluepill #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wzrost #manlet #chad
B.....W - > Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...

NO...
  • 149
czemu grube brzydkie lochy nie wynajmuja sobie chadow i nie robia filmow z podchodzenia do nich na ulicach i "zdobywania",albo nie tworza gowno poradnikow dla brzydkich kobiet z poradami jak poderwac chada i wzbudzic w nim dobre emocje,potem robilyby zjazdy w hotelach za 5000zl razem z 3dniowym kursem podchodznia do chadow na ulicy


@Johnnysinspolscyfani: Bo w Polsce nieliczne Chady są tak zniszczeni przez hipergamię, że sami zagadują do grubych podkobiet, gdy
Siejesz defetyzm. Tutaj (po prawej) jest Jacek Łągwa, znany polski muzyk z zespołu Ich Troje. Znalazł żonę, ma dziecko i to pomimo oczu ofiary i innych urojeń inceli.


@mistrzostwoprzegrywu: Ja #!$%@?, dobry dałeś przykład (poniżej wrzucam wpis z wykopu, bo już ktoś pisał o tej historii).

A więc gościu poznał swoją miłość - niejaką Dorotę - w wieku 19 lat. Więc możliwe, że to była jego pierwsza miłość. Choć mijały lata,
Pobierz Pilaf - > Siejesz defetyzm. Tutaj (po prawej) jest Jacek Łągwa, znany polski muzyk z ...
źródło: comment_1590437674iR7oaLplDZNtX4izrUQ7TO.jpg
@KontrastWykop: ja jestem autystykiem i mentalcelem,nie zmienia to faktu ze widze se kobiety sa na mnie napalone,glownie po tym ze prawia mi komplementy na temat wygladu(poprostu,bez zadnego kontekstu,lub rozmawiajac miedzy soba co zdarzalo mi sie uslyszec).Do tego dochodza znaki nie werbalne ktorych nie da sie udawac jak rozszerzone zerenice.Zdarza sie tez ze wystawiaja jezyk w "rurke" albo robia "dziubek"z ust co jest u kobiet sygnalem podniecenia
@DoktorPlagi: @Blackpill_RAW

https://youtu.be/jmH99b41aKM Włączyć od 1:38

Ten film tez pochodzi z zachodu gdzie ludzie są troszkę bardziej otwarci.

Pokazuje on jak brutalnie zostaje potraktowany osobnik którego struktura kostna nie rozwinęła się w odpowiedni sposób (chinless gymcel) I to nie przez byle kogo tylko przez kobietę która jest w 99% seksualnie pożądana przez heteroseksualna populacje męska, czyli wysoka szczupła Julka z angelskullem. Conajmniej 8/10
@Johnnysinspolscyfani:

Nawet wychowawczyni z innymi starszymi kobietami bedacymi tam,rozmawialy o mnie i komplementowy moj wyglad,


Mnie też wychowawczyni nazwała raz przystojnym przy klasie. Powiedziała to tak że teraz po czasie wnioskuje że miałą na myśli. "Nie mogę znieść że taki przystojniak jest tak #!$%@?" ¯\_(ツ)_/¯
@Blackpill_RAW: nie wiem co o tym myśleć, osobiście byłem gruby, czasem chudy, czy dobrze wyglądam? Trudno powiedzieć, osobiście dał bym sobie 5/10. Metr siedemdziesiąt, długie włosy. Czasem zarost czasem nie. Każda impreza czy ze znajomymi czy gdzieś w większym mieście, jakiś bar. Nie było by tak aby nie zainteresować sobą jakieś Kobiety. Ba nawet raz udało się zagaić tym ze ma się konto ma wykopie wiec uważam ze nie ma znaczenia