Wpis z mikrobloga

@Quisto: Kolejny raz wykopek odkrywa jak działa świat. Laska ma dobre geny, dba o siebie, ale finansowo się nie przelewa, więc naoglądając się instaprostytutek pragnie podobnego życia. Szuka więc takiego co nie musi być chadem, ale nadrabia jej braki $. Takie są też laski i są kolesie którym taki układ nie przeszkadza, wręcz mogą dominować w związku i nie są to związki skazane na porażkę wbrew pozorom. Ty natomiast szukasz ładnej
@Quisto: nawet jeśli to perekcyjne zarzutkakke, to gratulacje za zachowanie kultury wypowiedzi i nie umieszczanie wykopowych treści typu "ty p0lkoooo wszystkie p0lki to szmaty rerere". dawno nie widziałem tekstu o takiej tematyce niepowiązanego z incelowskim pierdzeniem. xd
@Quisto: Prawidłowe podejście mirku. Za swoją kobiete jak najbardziej można płacić, ale też nie jej utrzymywać i płacić za wszystko, ale nie za randomową laskę.

Związek co miałem to było tak że nawet ona zapłaciła za nas bo poszliśmy na lody, i jeszcze tego samego dnia potem poszliśmy na piwo i ja wtedy zapłaciłem. W związku to raz ona płaciła raz ja. W miarę równowaga była z ciut większym wkładem z