Wpis z mikrobloga

@InterferonAlfa_STG: przez jakich jak Ty takie zachowania są co raz częstsze bo akceptowalne. Jak można wymagać od kogoś kogo się nie widziało, żeby zabrał mnie tu i tu, zapłacił za mnie a argument jest taki bo dobrze zarabia i za ładne dziewczyny się płaci ? Tu nie chodzi o drogą restauracje ale o zasady. Ja tak samo jak autor, wychodzę z założenia, że za pierwsze spotkanie facet płaci (ale wybieram zwykłą
@Quisto: Trzeba było wyjść z nią, zamówić #!$%@? wie co, a później wyjść na wieczna fajkę jak mój stary który do tej pory nie wrócił. Musiała by zapłacić dupa albo zmywać gary( chociaż pewnie wybrała by to pierwsze)
@Quisto: mam już trochę lat na karku i zawsze smutno mi się robi, gdy widzę dziewczynę, która nie ma nic do zaoferowania płci przeciwnej poza "urodą" i nawet sama to podkreśla ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Bardzo fajnie poprowadziłeś rozmowę. Życzę powodzenia następnym razem. Patrząc na to, które moje znajome korzystają regularnie z tindera, mam wrażenie, że szczęście będzie Ci potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°