Wpis z mikrobloga

@Quisto: Mordo, mnie możesz zaprosić. Kolacje koło Wawelu mogę #!$%@?ć, ale piwem też nie pogardzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poważnie, to ja #!$%@?, nie cierpię roszczeniowych szmul, które nie znają wartości pieniądza, zwłaszcza nie swojego. Ha tfu.

Powodzenia w szukaniu, normalniej tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TonyP: @Moseva: wcześniej nie było widać że jest roszczeniowa, a że byłem bardzo ciekaw jej podejścia do tego tematu, przeciągałem rozmowę. A co do zdjęć to widziałem twarz i niewyraźnie sylwetkę, jak już wyżej pisałem 7-8/10.
  • Odpowiedz
@Quisto: Moja pierwsza żona, gdy byliśmy na piczątku etapu randkowanie dołożyła do samochodu 50% cobym nie wracał z randek późną nocą z buta (nie była nigdzie w papierach). A tu takie akcje widzę... współczuje Wam tych czasów w realachach międzyludzkich. Wg mnie gdyby trzeba było bardziej powalczyć, a nie jak fastfood podane na tinderiwej tacy to było by inaczej, lepiej...
  • Odpowiedz
@Quisto: najgorsze jest to że znajdzie frajera który zapłaci za te kolacje, ona mu się wyzali ze spotkała takiego i takiego kolesia który nie chciał zapłacić za żarcie a ten ziomek z którym jest na tej kolacji jeszcze dopowie że hehe frajer nie zapłacił i se porucham

  • Odpowiedz
@Quisto: To w takim razie pełne zrozumienie. Sama czasem prowadzę rozmowy z ludźmi z... hmmm innego standardu moralnego, tylko po to by poznać ich sposób myślenia xD
  • Odpowiedz
@Quisto: niesamowite, ze nie widzi w tym problemu, ze ona zaproponowała spotkanie, ona wybrała miejsce, ale to ty masz zapłacić :D
  • Odpowiedz