Wpis z mikrobloga

@Quisto: Jak jej nie wstyd (°°
"Atrakcyjne kobiety kosztują" xD widać jestem brzydka bo na pierwszym spotkaniu to najwyżej kawa, zwykle spacer. Przecież jak facet wyda na Ciebie tyle kasy i nie za iskrzy to głupio go olać...
  • Odpowiedz
@Quisto: Ja będąc facetem poszłabym dla beki i poprosiła o 2 osobne rachunki pod koniec. Jeśli nie ma za co zapłacić jej problem. Miałam akcję że facet chciał wydębić żarcie za darmo. Mogłeś spytać "Fajne miejsce, a co? Zapraszasz mnie?"
  • Odpowiedz
@Quisto: Widać, że masz dużo cierpliwości i sporo kultury. Ja to bym się zapytał czy skoro chociaż wywalę tyle na tą kolacje to czy chociaż zrobi laskę po albo coś. Ale i tak jest zbyt głupia, żeby zrozumieć, że z takim podejściem będzie do końca życia traktowana jak szmata.
  • Odpowiedz
@Quisto:

Oczywistym jest, że mężczyzna płaci za takie rzeczy

Nie zna zasad savoir vivre, ale się wymądrza i wymaga gestu, na którą jej nie stać. Płaci osoba, która zaprasza. Mam nadzieję, że zablokowałeś tę seksistowską świnię.
  • Odpowiedz
@Quisto: nie wierze xD ładnie prowadziles rozmowę, później trochę żałośnie jeszcze chciałeś się spotkac ale ogólnie pokazałeś lasce kulturalnie gdzie jej miejsce.
  • Odpowiedz
@Quisto: Z jednej strony krindz, a z drugiej cały ton jej wypowiedzi sugeruje, że już wcześniej mogłeś zauważyć, że masz do czynienia z amebą. I jak przedstawiła Ci swój roszczeniowy punkt widzenia, to nadal za nią latałeś. Bo pewnie laska 11/10 to "nie chce skreślać tej znajomości", mimo że nie jest ani miła ani nie za bardzo ma cokolwiek do powiedzenia.
No jeśli tak było to trochę siebie warci. Plytki facet
  • Odpowiedz