Wpis z mikrobloga

Boisz się, że w państwie Bosaka będziesz miał ograniczone prawa obywatelskie ze względu na przekonania religijne? Nic się nie martw, każdy będzie mógł zostać tradycyjnym chrześcijaninem i cieszyć się wolnością, w innym wypadku będzie to tylko i wyłącznie Twój wybór i nie jest to w żaden sposób zamordyzm.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
Pobierz Antidotum119 - Boisz się, że w państwie Bosaka będziesz miał ograniczone prawa obywat...
źródło: comment_15903883739cDVT04FQ6aHMX2JTzVcU7.jpg
  • 117
@ReDHunter

Dwójmyślenie - oznacza przede wszystkim umiejętność wyznawania dwóch sprzecznych poglądów i wierzenia w oba naraz. Partyjny inteligent wie, kiedy powinien zmienić swoje wspomnienia, a zatem w pełni się orientuje, że przekręca fakty; równocześnie jednak, dzięki dwójmyśleniu, święcie wierzy, iż prawda nie została pogwałcona.
Pobierz Antidotum119 - @ReDHunter 
Dwójmyślenie - oznacza przede wszystkim umiejętność wyznaw...
źródło: comment_15903891039Dha5t04ElZgJT21JhT3iI.jpg
@dokam: sprawa w sądzie katolickim:

Sąd: Dlaczego kazała pani tym starcom zabić swoje dziecko?
Oskarżona: Księga Powtórzonego Prawa 21:18-21

Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, i powiedzą starszym miasta: «Oto nasz syn jest nieposłuszny i krnąbrny, nie słucha naszego upomnienia, oddaje się
@Poro6niec
Moim zdaniem są też przypadki, gdzie katolicyzm jest "wmówiony", najczęściej za sprawą propagandy Kościoła Katolickiego. Pamiętam jak mi rok temu szwagier opowiadał co spotkało jego kumpla. Miał 13 letniego syna w podstawówce. Zdolny i bystry chłopak, no ale od jakiegoś czasu zaczął się dziwnie zachowywać, to jest zaczął leżeć krzyżem w pokoju, ciągle powtarzał jak mantrę jakieś wyuczone formułki, zaczął chodzić z jakimiś koralikami, tworzył ołtarzyki z gościem przybitym do krzyża
@AQuoPrimum: nic mnie nie piecze, chciałem się po prostu podzielić twoimi mądrościami z szerszą publicznością

przez myśl ci nie przeszło doczytać czym jest zamordyzm xD

tak tak, powszechnie wiadomo że w krajach w których prawo jest oparte na religii nie ma żadnego zamordyzmu, są one wręcz oazami wolności. Szkoda że przez myśl ci nie przeszło pomyśleć przed napisaniem tych wysrywów.