Wpis z mikrobloga

Boisz się, że w państwie Bosaka będziesz miał ograniczone prawa obywatelskie ze względu na przekonania religijne? Nic się nie martw, każdy będzie mógł zostać tradycyjnym chrześcijaninem i cieszyć się wolnością, w innym wypadku będzie to tylko i wyłącznie Twój wybór i nie jest to w żaden sposób zamordyzm.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
Antidotum119 - Boisz się, że w państwie Bosaka będziesz miał ograniczone prawa obywat...

źródło: comment_15903883739cDVT04FQ6aHMX2JTzVcU7.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
Bosak to taki wehikuł 1000lat do tyłu z tego co widzę. Proponuję jeszcze inkwizycję i palenie czarownica oraz odkręcenie tego świętokradztwa, że to niby Słońce jest w centrum układu.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: nie no, oni po prostu tak rozumieją wolność, w każdym wydaniu, w skrócie "mi ma być zawsze dobrze". Drukarz odmówił LGBT - dobrze, wolność! Drukarz odmówił mi - źle, gdzie moja wolność! Ci wielcy wolnościowcy nieraz wspominali o potrzebie pomocy ze strony państwa, a ostatnio nawet wychwalali Libię jako kraj socjalistyczny, w którym wszyscy wszystko mieli.
  • Odpowiedz
  • 0
@AQuoPrimum To fajnie że nie słyszałeś. Ale np Włochy za Mussoliniego były krajem w większości katolickim chyba. Co nie zmienia że obecnie najlepiej żyć w kraju chrześcijańskim. Tylko nie rozumiem czemu chcesz cofnąć rozwój krajów chrześcijańskich do poziomu najbardziej zacofanych muzułmańskich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poro6niec: ujarańcy tak samo nie powinni kształtować narracji na temat narkotyków jak i zakute łby od "wszystkiego zakazać" co to myślą naiwnie, że zakaz rozwiązuje jakikolwiek problem. Nie wiem zresztą po co w ogóle o tym wspominasz. Podaj choć jeden przykład państwa, w którym oficjalna narracja na temat narkotyków by je wychwalała. Chętnie zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Informacje na temat narkotyków powinny być rzetelne i prawdziwe,
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: To przypomnij mi która strona uważa, że facet nie może okazywać słabości i w ramach pomocy psychologicznej zamiast polecić specjalistę, wpaja facetom że powinni wziąć się w garść, bo prawdziwy facet musi być twardy a nie "#!$%@?"? Przypomnij mi jeszcze czy na konserwatywny wschodzie czy "lewackim" zachodzie więcej facetów popełnia samobójstwa?
  • Odpowiedz