Wpis z mikrobloga

Tak, to znaczy że jest niezaangażowanym nieogarem, jak można nie wiedzieć, do której klasy chodzi własne dziecko, wtf. Serio przetarasta was zapamiętanie paru prostych informacji istotnych dla ważnej dla was osoby?


@svickova: pewnie większość dzieci to wpadki czy tam celowa intryga kobiet, a wszystko kończy się uwiązaniem, to facetom to zwisa albo i gorzej.
Zupełnie jakby to nie była kwestia płci, tylko charakteru, hmmmm...


@pianinka: tak jest, oczywiście, ale pewne cechy charakteru są znacznie częstsze i z reguły mocniej nasilone u kobiet, pewne u mężczyzn. Dlatego te pierwsze nazywamy kobiecymi a drugie męskimi, to oczywiście uproszczenie, są kobiety bardziej męskie (w tym znaczeniu) od większości mężczyzn i odwrotnie.

Mam na przykład pośród znajomych parę która, jak idą do sklepu, to chłopak idzie sobie pooglądać co
Serio przetarasta was zapamiętanie paru prostych informacji istotnych dla ważnej dla was osoby?


@svickova znam wszystkich kolegów i koleżanki mojego 3 letniego syna, też tego nie rozumiem. Ale znam też pesele i numery dowodów wszystkich w rodzinie więc pewnie jestem #!$%@?ęty