Wpis z mikrobloga

moja kuzynka robi 15-20k krokow w pracy
biega 3 razy w tyg po 30 minut
je nie wiecej niz 2k kcal (zalozmy ze mowi rpawde)
nei chudnie wgl ew 200g z niej spada na tydzien... jak to mozliwe?
ma 20lat 160 i 75kg
co jest zle? powinna 1-2 tyg jesc wiecej i pozniej zaczni schodzic z kcal ?

sprawa trwa z miesiac wiec no
#mikrokoksy #gownowpis
elofrytki - moja kuzynka robi 15-20k krokow w pracy
biega 3 razy w tyg po 30 minut
...

źródło: comment_1589628751J5mYrKaKADssEuARachgia.jpg

Pobierz
  • 90
ze co moze nic nie jesc i tyje?


@elofrytki ta, perpetuum mobile :D Niedoczynność tarczycy obniża PPM, więc jeżeli miałaby taki problem, to po prostu musiałaby obciąć więcej kcal, żeby wejść w deficyt. Nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia na "niechudnięcie", jeżeli ktoś jest na deficycie. W Auschiwtz czy w Afryce osoby zagłodzone nie były/nie są grube ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@elofrytki: zobacz jak liczy te kalorie, znam przypadek że ktoś był na diecie pudełkowej, 1700 kcal bodajże, a nie chudł. Czemu? Bo nie liczył tłuszczu jak sobie coś odsmażał, nie liczył soków (bo soki to przecież nie cola, zdrowe są, naturalne itp), nie liczył kawy z mlekiem i syropem, nie liczył browarów lub wina co weekend. Do tego pewnie jakiś czips kiedy ktoś je, bo przecież jeden to tyle co nic,
@elofrytki ja jestem po 30, robię 6000 kroków dziennie, wpieprzam 3500 tys. kalorii i potrafię trzymać dobrą wagę, a jak trzeba to w tydzień, dwa zrzucić ze 3 kilo bez diety. Moim zdaniem twoja kuzynka dość sporo się rusza, ale pewnie po prostu koniec końców ma dodatni bilans.