Wpis z mikrobloga

Nie ma nic lepszego niż kółeczka wspólnej adoracji pod wezwaniem jego najświętszych członków.
Ludzie lubią się łączyć w grupy, bo dzięki temu są silniejsi, mają poczucie przynależności. Z łatwością mogą wspólnie szydzić a jeżeli ktoś z zewnątrz zaatakuje jednego z członków takiej bandy to wspólnie dopną swego, żeby ten indywidualista spadł z rowerka.
Ludzie osamotnieni, w każdym wymiarze, zarówno wirtualnym jak i rzeczywistym, są zbyt słabi żeby trwać bez szwanku, iść przez życie po swoje.

Nikt ci nie pomoże, nie poda ręki jak spadniesz ryjem na betonowy bruk. Będziesz tak leżeć i robić pod siebie. Jesteś chory, leżysz w domu zapomnij, że ktoś przyjdzie i ci pomoże. Znajdą cię służby jak zaczniesz się rozkładać.
Od samotności można zwariować, ale najbardziej krzywdzi brak przynależności. To, że nigdzie nie pasujesz, nie możesz się wkręcić w żadną grupę i sam musisz bić się ze światem. A twoi oponenci mają silną, kolektywną broń. Nawet większość zwierząt żyje w stadzie, bo to przynosi korzyści.
Co sprawia, że niektórzy są odtrącani przez ogół społeczeństwa? Jak smutne to jest, że nikt cie nie akceptuje. I ta spirala nienawiści jeszcze bardziej powoduje twoją niechęć do zawiązywania kontaktów.
Jestem brukiem możecie sobie chodzić po mnie i kopać w wystające nierówności. Dzięki tym co są na dole możecie być na górze, wiec radujcie swoje mordy zdradzieckie, które sobie mną wycieracie.

#przegryw ##!$%@? #depresja
  • 22
@TestoDepot: moje wpisy to bełkot?
pisanie o tym, że społeczeństwo podupada, wywlekanie waszej zgnielizny, punktowanie marności to bełkot ?
No tak, bo sranie o tym że się wali konia 10x dziennie albo idzie na divy czy też atencjonowanie się przez różowe w stylu : "plusujcie bo samotna się dzisiaj czuję" to nie jest bełkot? God damn
pisanie o tym, że społeczeństwo podupada, wywlekanie waszej zgnielizny, punktowanie marności to bełkot


@dupa_karuzela: dokładnie tak. Co to niby za zgnilizna? Przecież ty sama o sobie mówisz w wielu wpisach, że jesteś marna - jaki tu jest sens i w takim razie jak ma to być wiarygodne?

to nie jest bełkot?


@dupa_karuzela: ale nie o tym rozmawialiśmy, więc nie wiem co to ma do rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dupa_karuzela: Zawsze dziwnie mi z takimi kółkami wzajemnego lubienia, nie potrafię dołączyć, bo czuję się dalej jak zewnętrzna osoba. I z tym niedobrze jest prawie wszędzie, bo to czuć. Choć kogo interesuje kolejna losowa osoba, zwłaszcza w necie?
@triliamsa: no powiem ci że w necie to są największe kółeczka adoracji a zwłaszcza na wykopkowych discordach. Te żmije sobie tam siedzą i wzajemnie sobie berło głaszą gdzieniegdzie znajdują się też różowe które traktują jako ozdobę do dekoracji i się koło nich ocierają co im ego podbija. Same różowe bestie też lubią taką formę zainteresowania. Ale ja wywącham te discordy i zniszczę wszystkich obiecuję
@Harmonia:

Każdy działa na swoją korzyść przede wszystkim. I każdy ma w dupie innych w szczególności randomów z internetu


niby prawda ale jednak fałsz, grupki te często bywają zdegenerowane ale ty chyba nigdy samotności prawdziwej nie zaznałeś dlatego nie rozumiesz że samemu ciężko się przebić. Trzeba mieć psyche i dupe twardą.