Wpis z mikrobloga

Mam pytanie bo widzę Twoje posty codziennie, może ktoś już pytał. Ale jak jest z toaletą tzn z wydalaniem, przy takiej diecie? Bo jak widzę błonnika nie ma za dużo( ͡° ͜ʖ ͡°) Ie razy dziennie/tygodniowo i czy są jakieś problemy?


@KanalKulinarny: Nie prowadzę dziennika wypróżniania; jest bardzo różnie. Subiektywnie jest trochę lepiej niż było na "normalnym" żywieniu. A błonnik nic do tego nie ma.

http://pl.catholiccarnivore.cc/wiedza/blonnik/
@anonymous_derp:
przeglądnąłem więcej twoich postów i zdrowotnie,dopóki jest odpowiednia ilość tłuszczu a nie chude mięso to jak najbardziej dobra dieta. ja bym się na nią nie zdecydował bo raz że lubię warzywa a dwa bałbym się że z czasem wyjałowi się ta flora bakteryjna odpowiedzialna za trawienie roślin
to jest norma że po przerwaniu carnivore jest sraka jak #!$%@? przez kilka dni. veganie jak ojebią schabowego mają to samo.
w razie
@KanalKulinarny: kasa misiu kasa. lobby spożywcze to jest gigantyczna siła. cukier krzepi, badania nad wpływem cholesterolu, rynek suplementów, 5 posiłków dziennie, płatki kukurydziane z mlekiem na śniadanie itd. itd. można mnożyć
koncern płaci, koncern dostaje wyniki badań, koncern prowadzi kampanię reklamową, maszyna się kręci

ale faktem jest że taka dieta izolacyjna jak opa to ekstremum i nie jest polecana. po pierwsze trzeba umieć to robić z głową a mało ludzi by