Wpis z mikrobloga

temp. płyty głównej (chipsetu)


@RETROWIRUS: dzieki :)

a myslisz ze to nie podejrzane ze wszystkie inne tempertaury sa okolo 20 stopni nizsze?

dodam ze chwile wczesniej wyszedlem z Kingdome Come: Deliverance, w ktore gralem od 4 godz na ultra - nie wiem czy to ma jakis wplyw - procesory sie ochlodzily a plyta zostala ciepla.. ? :/

teraz pokazuje 48stopni i kolor zielony, ze niby ok

w sumie nie wiem jakie
czego temperaturą jest Temp1 ?


@Wachatron: Po co dywagować co pokazuje stary program nie mający pojęcia co jaka czujka pokazuje w nowym laptopie, ściągnij sobie normalny program do monitoringu, tam będziesz miał wszystko opisane: https://www.hwinfo.com/download/

dodam ze chwile wczesniej wyszedlem z Kingdome Come: Deliverance, w ktore gralem od 4 godz na ultra - nie wiem czy to ma jakis wplyw - procesory sie ochlodzily a plyta zostala ciepla.. ? :/

Poza
@Wachatron: Chodzi mi o płytę główną (Mother Board), manual do nie znajdziesz zawsze u producenta, wpisujesz np: Gigabyte aorus x470 ultra gaming i wpadasz na stronę gigabyta ze sterownikami i innymi gównami, w tym też manualem, instrukcją obsługi (przeważnie po angielskiemu!). poza tym 51 stopnia w laptopie to taka żadna nowość. do grania itp. zazwyczaj najlepszy jest zwykły piec (tradycyjna obudowa z kąkutrem w środku). Grzeje Ci się chipset? dorzuć wentylator
@Cyganowski: dzięki za odpowiedz :)

problem jest taki ze nie wiem gdzie sprawdzic model plyty glownej, w kartonie od laptopa nie bylo zadnych instrukcji itp.

wentylator raczej by mi się nie zmieścił bo laptop jest dość cienki