Wpis z mikrobloga

Gdyby jakiemuś trenerowi udało się zmienić fizyczność przemcela, to miałby najlepszy wpis do swojego trenerskiego cv w historii polskich, a może i nawet światowych przemian.
Takie osiągnięcie to byłaby najlepsza reklama ever.
Czemu nikt się tego nie podejmie?

Nie wiem ale się domyślam.

#przemcel #silownia #mikrokoksy #wychodzimyzprzegrywu #przemysleniazdupy
Dziki_Nomad - Gdyby jakiemuś trenerowi udało się zmienić fizyczność przemcela, to mia...

źródło: comment_1588755371iUgqBa0dz6qFclrCehFQwD.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@koroluk: To jedno. A drugie, nie wiem czemu on z tak jajowatą głową jeszcze powiększa jej jajowatość czupryną i bródką. Stylista, trener, może okulary wizerunkowe, sensowny zarost. Modelem nie będzie, ale z 2/10 na niektórych zdjęciach podskoczyłby na 7/10 i już spokojnie mógłby wybierać w normalnych dziewczynach (o ile z głową jest ok)
  • Odpowiedz
Diagnozy wykopowych endokrynologów, którzy metodą na oko wyszukali mu dziesięć chorób wykluczających przyrosty, obala choćby to zdjęcie. Przemas ma wyraźny zarys bicepsa. Ergo: coś mu rośnie.


@koroluk: no kurde, najpierw śmiejesz się z diagnoz przez internet, potem stawiasz diagnozę na podstawie "rośnięcia bicepsa". Takie przyrosty będzie miał każdy z zaburzeniami endo.

Gość JEST chory i to nie podlega dyskusji, pytanie tylko, czy ta choroba dotyka ciała, czy tylko głowy. Raczej
  • Odpowiedz
Dobra dieta na masę, kosztuje 1000-1500zł. miesięcznie


@matiimakaka: no to ładnie odleciałeś. Może dieta dla kogoś, kto potrzebuje 8000+ kcal dziennie i przygotowuje się do poważnych zawodów sportowych więc nie może odkładać smalcu, ale nie dla gościa, który przy 3500 już będzie sporo odkładał i niespecjalnie zależy mu na super hiper czystym mięśniu. Przecież jakby ktoś chciał się odżywiać wyłącznie odżywkami, nie wiem, jakimś mutant mass, to wyjdzie (właśnie policzyłem)
  • Odpowiedz
@tomtom666: Właśnie podałem koszt dla diety ok. 4000 kcal.
Wszystkie moje wydatki sumuje i w kwietniu na diecie 3500 kcal wydałem 1050 zł. Codziennie pierś z indyka, odżywki białkowe itp. Kupuję normalnie w Kauflandzie, nigdy nie czatuje na promocje, kupuje za tyle za ile jest, nie robię zapasów na promocji.
  • Odpowiedz
Ja wykluczyłem chorobę uniemożliwiającą przyrost mięśni


@koroluk: nikt nigdy takiej nie sugerował. Takich chorób jest bardzo niewiele i przykładem jest np Stephen Hawking.

Natomiast chorób utrudniających przyrost mięśni masz całe mnóstwo. I przy znakomitej większości z nich można mieć takiego bicka. Kobiety mają zbliżone przyrosty. Nie można twierdzić, że na pewno ma taką chorobę, ale też nie można jej wykluczać na podstawie jednego zdjęcia mizernego bicka.

I to, że gość
  • Odpowiedz
@Zgredzimierz: po prostu na masę, bez ambicji do robienia czystych mięśni, bez bicia? Zwykła w miarę czysta dieta 3200 kcal powinna dać radę. A ile to wyjdzie to już zależy od tego, co kto je, ale nie powinno być raczej więcej niż 500-700 zł.
  • Odpowiedz
@Zgredzimierz: no bo tak powinna wyglądać dieta, ale jest cała grupa ludzi żyjąca z tego, że wmawia innym jaka to skomplikowana sprawa i bez rozpisania co do kalorii nie będzie przyrostu. I ludzie to kupują.
  • Odpowiedz
@matiimakaka: To, że Tobie wychodzi taka kwota, nie znaczy, że to jest przeciętna kwota.

Mediana zarobków w Polsce na koniec 2018 to jakieś 2400 netto. Patrząc przez okno nie widzę, byśmy byli jakimś niedożywionym społeczeństwem. Na swojej siłowni też mijam studentów / licealistów, którzy 1000 zł w budżecie to maja na żarcie łącznie z piwem i używkami, a wygladają zdecydowanie lepiej od Przemcela.

Nie twierdzę, że masz złą dietę. Jednak
  • Odpowiedz