Wpis z mikrobloga

Gdyby jakiemuś trenerowi udało się zmienić fizyczność przemcela, to miałby najlepszy wpis do swojego trenerskiego cv w historii polskich, a może i nawet światowych przemian.
Takie osiągnięcie to byłaby najlepsza reklama ever.
Czemu nikt się tego nie podejmie?

Nie wiem ale się domyślam.

#przemcel #silownia #mikrokoksy #wychodzimyzprzegrywu #przemysleniazdupy
Dziki_Nomad - Gdyby jakiemuś trenerowi udało się zmienić fizyczność przemcela, to mia...

źródło: comment_1588755371iUgqBa0dz6qFclrCehFQwD.jpg

Pobierz
  • 71
@Dziki_Nomad: @morti92: @koroluk: Ja wiem, że z dwóch zdjęć się diagnozy nie postawi, ale nawet na tych dwóch zdjęciach można znaleźć typowe cechy dysmorfii. Plus, to nie jest tak, że jak masz jakiś zespół genetyczny, to musisz mieć wszystkie typowe dla niego cechy. I jednocześnie posiadanie jednego zespołu nie wyklucza posiadania dodatkowych zaburzeń. A zarost i te przyrosty mięśni mogą wynikać z substytucji testosteronu, która jest typowym leczeniem.

Jakby
SheenaT - @Dziki_Nomad: @morti92: @koroluk: Ja wiem, że z dwóch zdjęć się diagnozy ni...

źródło: comment_1588779279f2gq1B7Omwwo7lNtQOuf0B.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koroluk: @SheenaT: z tego co czytałem na necie, to przemas ma brata bliźniaka, który nawet dorobił się żony i dzieci. Więc kolejny objaw Klinefeltera odpada, bo większość chorych jest bezpłodna.
@Tibor Ale bzdura... Niby dlaczego tak twierdzisz ? Niscy ludzie faktycznie wyglądają na bardziej "nabitych". Jednak generalnie wzrost nie ma nic do rzeczy.