Wpis z mikrobloga

Gdyby jakiemuś trenerowi udało się zmienić fizyczność przemcela, to miałby najlepszy wpis do swojego trenerskiego cv w historii polskich, a może i nawet światowych przemian.
Takie osiągnięcie to byłaby najlepsza reklama ever.
Czemu nikt się tego nie podejmie?

Nie wiem ale się domyślam.

#przemcel #silownia #mikrokoksy #wychodzimyzprzegrywu #przemysleniazdupy
Dziki_Nomad - Gdyby jakiemuś trenerowi udało się zmienić fizyczność przemcela, to mia...

źródło: comment_1588755371iUgqBa0dz6qFclrCehFQwD.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: jak to jest że nie ćwicząc i nie jedząc batonów proteinowych, przy okazji będąc dużo niższym, wyglądam lepiej od Przemcela

jakiś doktor habilitowany przegrywu mógłby mi wyjaśnić?
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: poza wykopem to byłaby żadna reklama.
Już tłumaczę czemu nikt go nie prowadzi:
Ponieważ każdy ma dupie podopiecznego któremu rozpisujesz dietę, treningi każesz #!$%@?ć a ten ma to w #!$%@?.
@niochland: ponieważ przemcel też nie ćwiczy, tylko udaje że się stara
  • Odpowiedz
Przecież on ma zespół klinefeltera


@MirkobIog: No nie wiem, 47,XXY nie powoduje obniżonej inteligencji no i gość ma zarost, nie widać ginekomastii znów na 48,XXYY trochę słaby hiperteloryzm oczu ale widziałem tylko zdjęcia.
  • Odpowiedz
@morti92:@koroluk: Oczywście że nie mamy pewności, dopóki nie zrobi sobie odpowiednich badań i może rzeczywiście pisane jest to na wyrost, ale chyba każdy widzi że gośc wyglada jak troche upośledzony.

Fatalne uzębienie ✓
Wada wymowy ✓
Częściowy zarost ✓
Wysoki wzrost ✓
Słabo rozwinięte mięśnie ✓
Troche #!$%@? ✓
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: Dałoby się poprawić jego wygląd (czyt. ciało, a nie twarz). Tylko musiałby sporo płacić, a z kasą u niego krucho (jeden proteinowy mars niczego nie zmienia, pewnie dostał za darmo).
Dobra dieta na masę, kosztuje 1000-1500zł. miesięcznie, do tego cykl testosteron + dodatki i badania ok. 300-400zł. miesięcznie. Cała zabawa by kosztowała 1500-2000zł. miesięcznie i wymagałaby silnego samozaparcia przemcela, by to wszystko utrzymać. Nikt nie podejmie się takiego ryzyka i
  • Odpowiedz