Wpis z mikrobloga

OGIEEEEEEEEN!!! (òóˇ)

182 kg x 6 SIADY (PR!).

Jeszcze niedawno 180 to byl ciezki singiel!

Tydzien temu 177, dzis 182. Minus jest taki, ze skonczyl mi sie ciezar i musze zakladac kola od matiza na gryf. Ale akurat waza okolo 11 kg kazde , wiec na jeszcze 2-3 treningi wystarczy. Potem sam nie wiem co dalej xd

Filmik:
https://youtu.be/YaBjfyp8tM4

Bardzo sie balem pod to podchodzic, bo juz 2 skoki ciezarow wczesniej czulem, ze jestem blisko RPE 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nakrecilem sie, przetestowalem memlanie uszu przed podejsciem i poszlo.

Ogolnie przez stres i pospiech mnostwo bledow. Np. w pierwszym powtorzeniu ze 182 kg polecialem na palce xd Ale ogien Ci wszystko wybaczy!

W ciagach tez PR 167 x 6. Oczywiscie ciagi dalej duzo slabsze od siadu.

Wszelkie uwagi mile widziane!

#mikrokoksy #silownia #trojboj #latajacydywan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DywanTv - OGIEEEEEEEEN!!! ᕦ(òóˇ)ᕤ

182 kg x 6 SIADY (PR!).

Jeszcze niedawno 180 ...
  • 24
@mapache: Oczywiscie, ze wracam xd Chocby sam fakt, ze masz normalna ilosc ciezaru 250kg+ i masz gdzie zrzucic sztange, jak sie obsrasz przy siadach daje bardzo duzo do tego np. normalna lawka, normalne stojaki, racki, safety piny. Musialbym z 10 k wydac na silownie,z eby sobie bezpiecznie cwiczyc. Teraz to tak troche kozacze, nie powinienem tak instensywnie nawalac w domu.
@Jampetrarka: Ja tez tylko tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie bym poznal. Duzo handstanow robiles, takie ciemne wlosy? A wczesniej chyba Cie widywalem na placyku do kalisteniki? Chyba, ze Cie z kims myle.