Wpis z mikrobloga

Mentalność ludzi na wsi mnie rozwala... Pierwszy maja to tylko święto państwowe, synek tylko miastowe odpoczywają. Na wsi nie ma wolnego, pracujemy normalnie XD Dziś rano matka dowiaduje się że oprócz święta flagi jest także jakieś święto kościelne, przełożone z niedzieli. Bo niedziela święta nie przyjmuje, więc jest dziś. A więc dziś jednak w polu nic nie można robić !! xD Najwyżej koło domu, ale cichutko - zakaz odpalania ciągników..........

#polska #zalesie #wies #gorzkiezale #katolicyzm
  • 92
na wioskach jest tak, że w sobotę wszyscy #!$%@?ą wszystkim, a niedziela wszyscy zamknięci w domu, rolety pozasuwane i ciężko człowieka zobaczyć innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś mi to wyjaśni? czemu nie wyjdą chociażby do ogrodu czy coś?
@emulegator: @Chrubek: Wynajmowałem kiedyś mieszkanie u starszej pani. Od początku pralka była niesprawna (grzałka), ale jakiś czas nie była potrzebna i nie wiedzieliśmy. Trafiło się, że zrobiliśmy pranie w niedzielę i cyk, wyciągnęliśmy mokre i śmierdzące. Idziemy do niej, że pralka niesprawna, a ona na to "Zepsuła się, bo praliście w niedzielę" ¯\(ツ)_/¯

Potem zaproponowaliśmy, że kupimy tanią pralkę i odliczy od czynszu. Niestety, ale była chciwa to stwierdziła,