Wpis z mikrobloga

Hańbą dla mnie i dla pana jest że pan śmie zapytać mnie o coś podobnego
Mnie który stałem na czele katedry i pokonałem bazę danych
Hańbą powinno być dla pana pytanie takie do mnie skierowane
Opowiedziałem panu wszystko na wykładzie, nawet pan nie pomyśl, kiedykolwiek, żeby czegoś nie zapamiętać i się dopytać.
Zapytanie jest zbrodnią wobec mnie!
Czy pan student rozumie
Jak może śmieć pytać mnie który pokonał baza danych!
#studbaza #studia #heheszki #zdalnenauczanie
Cierniostwor - Hańbą dla mnie i dla pana jest że pan śmie zapytać mnie o coś podobneg...

źródło: comment_1588144787Y71sU2i8YbLZrwmpF9cniw.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cierniostwor: Dlatego polecam studentom ogarniać język angielski i szukać materiałów w tym języku. Jeden z przykładów, z których ja kiedyś korzystałem (ze swojej branży): Wykłady FEM
Facet robił badania silników dla armii USA, po czym zajął się już w całości pracą naukową. I nie miał ŻADNEGO problemu, żeby wrzucić swoje wykłady w internet, żeby jak najwięcej ludzi mogło z tego korzystać. A w Polsce? Hurr durr, prawa autorskie (skany z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Secretariat: jakby rzeczywiście chodziło o wytłumaczenie bo ktoś nie rozumie to jasne, że powinien tłumaczyć ale nie kiedy ktoś nie otworzy nawet materiałów
  • Odpowiedz
@Doctor_Pleasure: Ej to jest zajebiste :D Brakuje mi takich materiałów z MES w polskiej literaturze.

Dlatego polecam studentom ogarniać język angielski i szukać materiałów w tym języku.


@Doctor_Pleasure: Jak się porównuje np. mechanikę Shigleya do naszych książek to czasami niebo a ziemia. Wszystko czytelne i poczytne, prosty język, rzeczywiste przykłady. Czasami się tej akurat pozycji zarzuca zbytnią prostotę, ale znowu co jest potrzebne studentowi na drugim roku?
A
  • Odpowiedz
I jeszcze różni ludzie którzy lubia jak im sie sra do ryja bronia tego wykladowcy XD
Nie dziwie sie ze studia w tym kraju wyglądają jak wyglądają XD
U mnie na studiach to samo dzieją sie rzeczy totalnie absurdalne ale jak racze to zauważyć to patrzą na mnie jak na kosmite "bo to studia" xd
  • Odpowiedz
@Need masz rację. Zwróć uwagę że jeśli student będzie pytał się wykładowcy o coś to jeszcze żąda pytanie na które wykładowca nie będzie potrafił odpowiedzieć. I co wtedy? Może jeszcze powinien cały czas się dokształcać albo cieszyć się że ma takich zdolnych studentów? On już się napracować, teraz odcina kupony.
  • Odpowiedz
@Doctor_Pleasure: te "prawa autorskie" w Polsce to często "znalazłem prezentacje na chomiku z innej uczelni, zmieniłem szablon i przypał byłby jakby ktoś się zorientował że sam ją p--------m".

;)
  • Odpowiedz
@Secretariat: To znaczy trochę przez to jest dużo mniej starych dziadków jak to jest na innych kierunkach i jest dodatkowo dużo prowadzących którzy widać, że znają się na rzeczy plus dobrze uczą ale niestety jest kilku których najlepiej omijać za wszelką cenę ponieważ nauka studentów jest dla nich karą
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Mnie najbardziej na początku studiów rozwaliło jak prowadzący k----ł na nas, że kiedyś to na 1 rok studiów koleś przychodził i on miał już pochodne w liceum i wszystko umiał i nie musiał tłumaczyć podstaw i, że my jesteśmy tym rocznikiem co chodził do gimnazjów kiedyś a po gimnazjum są same tumany. Jakby to była nasza wina, że tych pochodni nie mieliśmy i chodziliśmy do gimnazjum a nie jakiegoś
  • Odpowiedz
@Renilen: z tego co słyszę na wypoku to sa lata za zachodnimi uczelniami, gdzie online learning to norma i wykłady sa uploadowane po każdym wykładzie to tego dodatkowe materiały i wykładowcy sa w sumie dostępni przez wiekszosc czasu i możesz pisać z najmniejszym problem jak czegoś nie wiesz i nie maja z tym problemu
  • Odpowiedz