Wpis z mikrobloga

Hańbą dla mnie i dla pana jest że pan śmie zapytać mnie o coś podobnego
Mnie który stałem na czele katedry i pokonałem bazę danych
Hańbą powinno być dla pana pytanie takie do mnie skierowane
Opowiedziałem panu wszystko na wykładzie, nawet pan nie pomyśl, kiedykolwiek, żeby czegoś nie zapamiętać i się dopytać.
Zapytanie jest zbrodnią wobec mnie!
Czy pan student rozumie
Jak może śmieć pytać mnie który pokonał baza danych!
#studbaza #studia #heheszki #zdalnenauczanie
Cierniostwor - Hańbą dla mnie i dla pana jest że pan śmie zapytać mnie o coś podobneg...

źródło: comment_1588144787Y71sU2i8YbLZrwmpF9cniw.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Studiowałem na polskiej uczelni gdzie ćwiczenia wygląały w ten sposób, że było powiedzmy do wykonania 10 zadań i jak nie było ochotników do wykonania tych zadań to prowadzący kończył ćwiczenia xD czyli zamiast 90 minut ćwiczenia czasem trwały 5 bo ochotników nie było do żadnego. Wchodzisz na ćwiczenia i wychodzisz z taką samą wiedzą jak wchodziłes, a ćwiczenia trwają 5 minut
  • Odpowiedz
  • 8
@Cierniostwor myślałem, że takie #!$%@? umysłowe tylko na WPiA, gdzie niektórzy profesorzy wypraszali studentów z windy, bo przecież nie będą dzielić przestrzeni z plebsem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@salad_fingers: łaska pana, że ktoś się stara, ale czegoś nie rozumie, to mu wytłumaczę :D Owszem, bardzo doceniam to, jak prowadzący na moim kierunku tłumaczyli zagadnienia, bo ewidentnie ich powołaniem było przekazywanie wiedzy :)
  • Odpowiedz
@Cierniostwor Ja #!$%@?ę. To po co w ogóle prowadzić takie zajęcia? Równie dobrze mógł wam wysłać wszystkie prezentacje, napisać "nauczta się, tego i tego dnia egzamin, elo". Tacy wykładowcy to rak.
  • Odpowiedz
mogłeś sam spojrzeć do materiałów, a nie marnować czas innych. Wyobraź sobie, że robisz wykłady i udostępniasz materiały, żeby każdy mógł przerobić i sprawdzić w każdej chwili, a ktoś kto widocznie albo wszystko olał albo po prostu jest chamski jeszcze się o to pyta.


@Infamiee: polecam r0baku pojechac studiować do UK by zobaczyc jak wyglądają normalne relacje student-wykładowca.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Zawsze mnie rozwala jak jakiś pracownik uczelni mówi: "Studia nie są obowiązkowe" podczas takich sporów, wtedy przychodzi do głowy jedno pytanie: "A praca na uczelni jest?"
  • Odpowiedz
@salad_fingers: xd jak wy gównodoktorki macie problem z wytlumaczeniem podstawowej instrukcji na laborkach to jak możecie komuś kazać się przygotowywać w domu. Powinni was niektórych wywalić już dawno. Widzicie czubek własnego nosa, i środek dupy waszego przełożonego. Tylko to.

Aaaaa. I nie zasługujecie na żaden szacunek. Gdyby nie to że możecie uwalić kogoś każdy student by wam pluł w morde.
  • Odpowiedz
  • 22
@Cierniostwor Mnie #!$%@?ł kiedys z laborek bo nie wiedziałem o co chodzi. Tylko że to były laborki jeszcze przed wykładem (tak się plan ułożył). Wielki Pan i władca. Ch mu w de¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Z jakiej racji ma powtarzac to co slowo slowo masz w presentacji? Dobrze napisal, wiec frajerze nie placz na wykopie. Praca w IT polega na ciaglym szukaniu a nie pytaniu, jak mamy w domu, zeby zrobila kanapki bo glodny.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: przecież tu prowadzący zaorał studenciaka, który #!$%@? umie i jeszcze zadaje idiotyczne... nawet nie pytania, bo nie umie zadać normalnego, uprzejmego pytania. Jak taki studenciak odważny to niech złoży zażalenie, ale tego nie zrobi, bo co? Bo wie, że w #!$%@? miał zajęcia i by nic nie ugrał.

Tylko płakać w internecie umie i napisać prowadzący przez zero, to jest szczyt intelektualny typowego studenciaka.
  • Odpowiedz
@salad_fingers: AAaaa i jak oczekujesz od studenta że będzie rozumiał, to tłumacz jak człowiek tak żeby zrozumiał. A nie dlatego że tak twój przydupas przełożony napisał w swojej hiper uber zajebistej książce wraz z innymi leśnymi dziadkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Royal_Email: normalne relacje wyglądają tak, że też masz szacunek do prowadzącego i rzeczywiście korzystasz z tego co daje a nie z powodu lenistwa albo niepełnosprawności umysłowej nawet do tego nie zajrzysz. Jak ktoś ma #!$%@? i nie potrafi odpalić pdfa z wykładem i użyć ctrl+f lub przescrollować w dół to nikt nie będzie prowadził go jak dziecka, bo już jest dorosłym człowiekiem o jakiejkolwiek zdolności intelektualnej. Też studiuje i znam wielu
  • Odpowiedz
@BomBom: Może to, że nie przejrzał slajdów, skoro je miał? Wiecznie biedni studenci, a potem płacz, że Polska to montownia gówna xD

sorry, ale zdanie "co trzeba dokładnie zrobić w podpunkcie (...)" nie jest pytaniem. To brzmi jak "e mati mów co robić bo nie wiem i mam w #!$%@? hehe"

Tu wykopki płaczą, że prowadzący nie odpowiedział uprzejmie, a czy studenciak wykazał się uprzejmością?
  • Odpowiedz