Wpis z mikrobloga

Przeanalizujmy poniższe zdjęcie...

☑ rowerzysta wyposażony w profesjonalny sprzęt
☑ jadący po drodze przeznaczonej dla aut

pomimo:

☑ zakazu poruszania się na tej drodze rowerem
☑ nowiutkiej asfaltowej ścieżki rowerowej zaraz obok

Tak trzeba żyć... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#olsztyn #rower #rowery #rowerzysci #warmia
BJXSTR - Przeanalizujmy poniższe zdjęcie...

☑ rowerzysta wyposażony w profesjonaln...

źródło: comment_1588094082TtGC9RqAViCxObvaEwYqhW.jpg

Pobierz
  • 339
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BJXSTR: nie żebym bronił rowerzysty ale jestem z #olsztyn i znam to miejsce i niestety prawda jest taka, że gdyby zdjęcie zostało zrobione 50 metrów wcześniej to zobaczylibyście stary r-------y chodnik gdzie dodatkowo są wysokie na kilkanaście centymetrów krawężniki. Takim rowerem się tam po prostu nie da jechać, a to, że część tego chodnika (widoczna na zdjęciu) została w zeszłym roku wyremontowana, nie wiele ułatwia rowerzystom.
  • Odpowiedz
@reddin z---------m dzień w dzień na szosie i to sporo, znam różne przypadki, ale sorry, ty p--------z straszne głupoty próbując to bronić tego rowerzysty.
  • Odpowiedz
@reddin: nie chce mi się czytać 260 komentarzy więc może już ktoś to powiedział ale przed miejscem zrobienia zdjęcia jest przejście dla pieszych więc możliwość na pewno była
  • Odpowiedz
@reddin: ale jakby auto jechało po ścieżce nie mając możliwość wcześniej włączyć się do ruchu to twój ryk oburzenia i wspominanie przepisów bym czuł az tutaj.

Nikogo nie obchodzi czy miał możliwość, ani czy jasniepanu odpowiada nawierzchnia.
  • Odpowiedz
Nikogo nie obchodzi czy miał możliwość,


@edgar_k: Czego łżesz, mnie obchodzi.

Kierowcy nie są od wymierzania sprawiedliwości, tylko policja, przypominam. Kierowca zachowuje 1m i wyprzedza, to wszystko co może zrobić.

Tak to powinno mniej, więcej wyglądać, przy czym jest to nieekonomiczne i nieestetyczne. Dlatego znak B-9 powinien stać tuż za najbliższym skrzyżowaniem ( ͡º ͜ʖ͡º) na którym kierujący pojazdem jednośladowym, miałby możliwość wijazdu na DDR.
reddin - > Nikogo nie obchodzi czy miał możliwość,

@edgar_k: Czego łżesz, mnie obc...

źródło: comment_15881221252lQlMkNvy5qieoA66HzFjv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Rowerzysta nie może wjechać za znak B9, ale powinien zostać poinformowany odpowiednimi znakami w celu zmiany kierunku jazdy lub wjazdu na ddr.

Na odcinku drogi poprzedzającym miejsce umieszczenia znaku B-9 stosuje się odpowiedni znak (np. F-5, F-6) w celu poinformowania kierujących rowerem, że wjazd rowerów jest zabroniony, i poprowadzenia tych uczestników ruchu na część drogi przeznaczoną dla rowerów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zakładając, że DDR jest w kierunku, w którym rowerzysta się porusza, to jak stoi sprawa z teleportacją?

@satba: Musi być możliwość wjazdu, czyli może z niej skorzystać na najbliższym skrzyżowaniu, czego nie wiemy. Więc można się przestać niezdrowo podniecać.
@reddin: przecież ten na zdjęciu to pedalarz a nie rowerzysta, debil w lateksie na kolarzówce XDDD. Chyba nie bedziesz nam probował wmówć że ten pedalarz na najbliższym najbliższym skrzyżowaniu
  • Odpowiedz
@reddin:

Najpierw podstawę prawną, że muszę nosić pojazd proszę.

Po trawie jechać nie może. Nosić pojazdu nie musi.

Nie mam obowiązku nosić roweru

Podaj mi najpierw przepis, że ma obowiązek
  • Odpowiedz
@reddin:

za dużo tu ulanych smutnych ludzi.

Tylko kto gorszy? Ulany smutny człowiek na wykopie który nikomu nie wadzi czy "rowerzysta" stwarzający zagrożenie na drodze bo mu się nie chce pół metra przez trawnik roweru przenieść?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
doczytałem komentarze do połowy i wymiękłem, ale podziwiam reddina za wytrwałość. zabrnął za daleko i pewnie dawno temu dotarło że nie ma racji ale już za późno i nie ma odwrotu xd
  • Odpowiedz
Tylko kto gorszy? Ulany smutny człowiek na wykopie który nikomu nie wadzi czy "rowerzysta" stwarzający zagrożenie na drodze bo mu się nie chce pół metra przez trawnik roweru przenieść?


@Bodzias1844: Z badań i statystyk wynika, że największe zagrożenie stanowią kierowcy samochodów osobowych a nie rowerzyści.

@MukaShower: Racji nie ma ten kto znak stawiał, bo jest debilem.
  • Odpowiedz
@reddin: oho, jest mój człowiek, który uczy się przepisów( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzień dobry w ten pochmurny dzień, u mnie strasznie pada. I jak tak, przespałeś się, wiesz już czy rowerzysta może poruszać się po jezdni, gdy jest postawiony znak zakaz wjazdu rowerów?
  • Odpowiedz