Wpis z mikrobloga

@reddin: trochę nie rozumiem co chcesz tu osiągnąć. Rowerzysta nie ma obowiązku przenieść rower na DDR, ale nie może też jechać dalej. Powinien zaplanować drogę tak, żeby nie łamać przepisów.
  • Odpowiedz
@reddin mam szczerą nadzieję że trollujesz, albo jesteś dzieciakiem z wczesnej podstawówki i nie używasz aktywnie dróg. Bo osoby tak nieobeznanej, z w sumie prostymi podstawowymi prawami drogowymi, to chyba w życiu nie spotkałem.
  • Odpowiedz
@BJXSTR: Zwykle unikam generalizacji, ale rowerzyści to grupa, którą traktuję jak małe dzieci. Ile ja miałem akcji, że gdybym nie pomyślał za rowerzystę, to spotkałby się z aniołkami, bo:
* wjazd z chodnika na drogę bez oglądania
* wymuszenia pierwszeństwa na drodze podporządkowanej / wjeżdżając na rondo
* na czerwonym na PRZEJŚCIU dla pieszych
Takie sytuacje to dla mnie codzienność
  • Odpowiedz
@reddin: Zejść z roweru i prowadząc (nie, nie musi go nawet nieść, jak usilnie sugerujesz) go po trawie, jako pieszy[1], bo prowadzić możesz np. zamiast roweru wózek, gdyż piesi nie mają zakazu chodzenia po trawie, przeprowadzić go na DDR i włączyć się do ruchu, dziękuję dobranoc.
Teraz dawaj ten przepis, który sprawia, że możesz na rowerze wjechać za ten znak, bo na razie to wymagałeś teleportacji i wiłeś się
  • Odpowiedz
@satba:

co jak co, ale @reddin to niereformowalny gościu. To taki typ człowieka, który w życiu nie przyzna się do błędu. I to trochę smutne jest.

Napisałem wcześniej, że jest taką osobą, co nie będzie hamować, bo przecież ma pierwszeństwo. Dopisałem jeszcze, że jest debilem, dlatego poleciało, ale tak czy siak oba opisy są prawidłowe.
  • Odpowiedz
@reddin: ooo, mój ulubiony kolega od rowerowego zapalenia mózgu siema lubię czytać twoje wypociny jak pocisz się we wszystkie strony byleby tylko ktoś rowerem nie jechał po ścieżce rowerowej xD

ciekawe czy jak gościa mame poprosi o podanie solniczki to "A MAMA PODSTAWĘ PRAWNĄ? MUSISZ WYSTOSOWAĆ WNIOSEK, ZAWARTY W KODEKSIE PRAWA RODZINNEGO, A CO? MYŚLISZ, ŻE TO TY NADAJESZ PRAWO? NIE MOGĘ CI DAĆ SOLNICZKI, BO ŹLE SFORMUŁOWAŁAŚ SWOJE ZAPYTANIE,
  • Odpowiedz
@satba: On powinien wjechać na drogę rowerową wiele metrów wcześniej, nie mógł już w tym miejscu tam jechać, bo znaki wiele metrów wcześniej mu na to nie pozwalały, a na dokładkę, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jednak przeniósł ten rower na drogę rowerową. Podpiera się tym, że nie może wjechać na trawę xD
  • Odpowiedz
@reddin: Raczej powinno coś być wcześniej, tylko ten znak jakoś bez sensu tutaj jest skoro nie można zjechać na ścieżkę przy nim. Zwykle jak jest droga rowerowa raczej takie znaki też nie powinny być potrzebne, ponieważ to jest oczywiste że rowerem trzeba jeździć po niej, a nie po normalnej drodze. Uwielbiam jeździć na rowerze, ale pedalarzy nie jestem w stanie zrozumieć.
  • Odpowiedz