Wpis z mikrobloga

Przeanalizujmy poniższe zdjęcie...

☑ rowerzysta wyposażony w profesjonalny sprzęt
☑ jadący po drodze przeznaczonej dla aut

pomimo:

☑ zakazu poruszania się na tej drodze rowerem
☑ nowiutkiej asfaltowej ścieżki rowerowej zaraz obok

Tak trzeba żyć... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#olsztyn #rower #rowery #rowerzysci #warmia
BJXSTR - Przeanalizujmy poniższe zdjęcie...

☑ rowerzysta wyposażony w profesjonaln...

źródło: comment_1588094082TtGC9RqAViCxObvaEwYqhW.jpg

Pobierz
  • 339
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak na drodze postawią znak zakaz wjazdu ciężarówką, ograniczenie DMC 3,5t bo jest stary drewniany mostek , to mogę się tam #!$%@? 44t TIRem wg twojej dziwacznej logiki. Bo niewygodnie byłoby mi zawrócić. Po za tym ja robię DOSTAWĘ i mostek nie może się zawalić. To analogicznie teraz wypisujesz. Nie pierwszy raz się blaznisz tymi swoimi rowerowym wysrywami.


@wezsepigulke: Jak znak będzie dopiero na moście a nie wcześniej jak jest
  • Odpowiedz
w tej hipotetycznej sytuacji droga jest wyłączona z użytku, oboje powinni skręcić w lewo lub zawrócić. Inaczej jest bodajże 500zl mandatu. Elo.


@wezsepigulke: Droga jedno kierunkowa, zawrócić jak widać nie można, urzędnik jest debilem.
  • Odpowiedz
@reddin jak znak będzie na moście (nigdy nie jest), to daje mi prawo wjechania na niego i doprowadzenia do katastrofy. Gratuluję zdrowego rozsądku i znajomości przepisów.

Nie używaj lepiej jakimkolwiek pojazdem publicznych dróg, proszę.
  • Odpowiedz
że ci się chce. Przecież ci ludzie z którymi rozmawiasz nie mają za grosz wyobraźni.


@Joterini: To nie brak wyobraźni, to te poczucie wyższości, że jadą samochodem, że są kimś, że są ważniejsi.
  • Odpowiedz
że ci się chce. Przecież ci ludzie z którymi rozmawiasz nie mają za grosz wyobraźni.


@Joterini: To nie brak wyobraźni, to te poczucie wyższości, że jadą samochodem, że są kimś, że są ważniejsi.

@reddin nie. Rowerzyści uzurpują sobie prawo do łamania niektórych przepisów. Zwłaszcza ci na wyczynowych rowerkach. Widziałem dziesiątki takich tnących skrzyżowania na czerwonym czy też właśnie jeżdżących pod zakazy. Wjazd pod zakaz ruchu jest jednym z najgorszych
  • Odpowiedz
@reddin Jak chcecie do dyskusji tu jest screen z osm gdzie zostało zrobione zdjęcie (pomarańczowa kreska), nie ma wjazdu na DDR z ulicy, wcześniej jest jak się nie mylę taki zabawny olsztyński twór jak znak drogi dla pieszych z małą tabliczką poniżej "dopuszczony ruch rowerowy" (czyli wcześniej rowerzysta mógł prawnie jechać i po jezdni i po chodniku).
natasha-1410 - @reddin Jak chcecie do dyskusji tu jest screen z osm gdzie zostało zro...

źródło: comment_15881022961PFgxI1rVkjzi7ucW4e81d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@reddin A to się zgadza. Ale więcej wypadków powodują rowerzyści niż np kierujący pojazdami ciężarowymi o.masie.powyzej 3,5t, popularni TIRowcy. Daje do myslenia? Teraz jeszcze porównaj czas przebywania na drogach i ilość pokonanych kilometrów obydwu grup, a da jeszcze więcej do myślenia...
  • Odpowiedz
A ja sobie pykam na hulajnodze i to jest porządny sprzęt, nie dość że szybszy od cyklisty to jeszcze podjedzie po wszystkim, a nie jak szosówka która dotknie źdźbła trawy albo kamyczka i się #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Roneth: @satba: zrównane szanse, co mają zrobić prowadzący oba pojazdy i czemu urzędnik jest debilem? Oraz czemu wykopki uważają, że to rowerzysta jest winny lub gorszy a nie urzędas debil?


@reddin: ale po co takie wymyślone sytuacje kreujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie? Więc
  • Odpowiedz