Wpis z mikrobloga

Czy to go uprawnia do wjazdu za znak "zakaz ruchu rowerów"? Wątpię.


@mayek: A co ma zrobić? Czary mary? A jak by to był zakaz ruchu dla samochodów?
  • Odpowiedz
A jak by to był zakaz ruchu dla samochodów?


@reddin: Serio uważasz, że jak gdzieś jadę samochodem i dojeżdżam do ulicy z zakazem ruchu, to jadę dalej a nie zawracam?
  • Odpowiedz
Serio uważasz, że jak gdzieś jadę samochodem i dojeżdżam do ulicy z zakazem ruchu, to jadę dalej a nie zawracam?


@mayek: A rowerzysta może tu zawrócić? To jest ten problem wykopków, że separują rowery jako gorszy sort, samochód nie musi a rowerzysta już tak. Dlaczego? To pojazd i to pojazd. Zacznijcie kierować hejt tam gdzie należy, na urzędasów debili.
  • Odpowiedz
znajdź przepis dotyczący znaku, już chyba czwarty raz się na niego powołujesz.


@satba: Znajdź przepis, ze rowerzysta ma się teleportować albo może jechać pojazdem po trawie.
  • Odpowiedz
@BJXSTR Jak jechałem pierwszy raz rowerem do Tarnobrzegu to przez pierwsze 8 km tego miasta od strony Rzeszowa jest droga na dwa pasy dla każdego kierunku plus brak pobocza.

No i jadę tak tą drogą, po lewej stronie widzę jakby wał przeciw powodziowy a po prawej jakieś gąszcza drzew, gdy nagle po kilometrze wyłania się z nich ścieżka rowerowa, jednak dzieli mnie do niej wielki rów. I w tym momencie kierowcom
  • Odpowiedz
od początku to mamy przerabiać :) Sam powołujesz się na przepisy, więc je przedstaw. Tylko tyle. I aż tyle.


@satba: Dlatego czekam, aż mi wskażesz przepis, że na tym zdjęciu rowerzysta ma prawo wjechać na trawnik pojazdem, lub musi się teleportować. Niech do ciebie wreszcie dotrze, że znak jest nieprawidłowo postawiony bo jakiś debil urzędnik nie znający realiów sobie wymyślił, że ma tam stać.
  • Odpowiedz
Potrzebny przepis :)


@satba: A jak ma rowerzysta dalej jechać? Skoro po trawie pojazdem nie może a teleportować się nie musi? Co ma zrobić rowerzysta?
  • Odpowiedz
@reddin jak na drodze postawią znak zakaz wjazdu ciężarówką, ograniczenie DMC 3,5t bo jest stary drewniany mostek , to mogę się tam #!$%@? 44t TIRem wg twojej dziwacznej logiki. Bo niewygodnie byłoby mi zawrócić. Po za tym ja robię DOSTAWĘ i mostek nie może się zawalić. To analogicznie teraz wypisujesz. Nie pierwszy raz się blaznisz tymi swoimi rowerowym wysrywami.
  • Odpowiedz