Wpis z mikrobloga

"Kobiety wcale nie zdradzają Incelu. Ten blackpill wyprał Ci mózg Incelu. Nie wiem skąd Ty to bierzesz Incelu. Jesteś sam bo nienawidzisz kobiet Incelu. Moja koleżanka po zerwaniu z chłopakiem, pół roku nie mogła się pozbierać Incelu"

(σ ͜ʖσ)
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski ##!$%@? #stulejacontent #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #tinder #badoo #incel #zdrada
Pobierz B.....W - "Kobiety wcale nie zdradzają Incelu. Ten blackpill wyprał Ci mózg Incelu. N...
źródło: comment_1587821888VhRWtUvDhQ4jFWY3SGFLQy.jpg
  • 37
Kiedyś mężczyźni i kobiety mieli równe szanse. Wtedy zarówno jedna jak i druga strona trzymała się siebie jak najmocniej, bali się stracić siebie nawzajem. Teraz w imię jakiejś dziwnie rozumianej równości kobiety mają łatwiej niż mężczyźni. Dla kobiety strata mężczyzny to jak szklanka rozlanego mleka - wystarczy zetrzeć i pójść 0.5km do sklepu po nowe (dla niekumatych odpalić tindera). Dlaczego więc kobieta miałaby trwać przy jednym i bronić się nogami i rękami
@Ponczo88: Nie mam złego zdania o kobietach i nie jestem mizoginem. Akceptuje ich naturę. Ktoś kto zauważy prawdę w postaci takiej, że kobiety lecą na wygląd i zdradzają na potęgę z automatu staje się mordercą kobiet, tak?

Lepiej udawać, że tak nie jest i przeciętna 22 latka miała 1 partnera seksualnego, tak?

"Whatever You want to belive it or not, it doesn't make it less true..."
No co Ty? Przecież my poznając różową mówimy zazwyczaj coś w stylu - "Cześć p0lko! Jestem Blackpill_RAW i jestem twórcą contentu blackpill na Wykopie! Miło mi Cię poznać! Ilu Chadom obciągałaś?"


@Blackpill_RAW: nawet nie, one to przecież wyczuwajo z kilometra i to dlatego (picrel ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Pobierz TestoDepot - > No co Ty? Przecież my poznając różową mówimy zazwyczaj coś w stylu - "...
źródło: comment_1587826376My5O19HLTZ3Bs3lFoZT5WZ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Blackpill_RAW: To akurat w #!$%@? true i szanuję Moja koleżanka miała to samo niby była chwilę z chłopakiem załamka i się żali że sie zbierać będzie pół roku ja jej mówię że na 100% tak nie będzie i że miesiąc i ma następnego, dwa tygodnie później jest z chłopakiem szczęśliwa i w skowronkach X #!$%@? D a jak jej pisałem o tym że jest przewidywalna i schematy sa dobrym sposobem na