Wpis z mikrobloga

"Kobiety wcale nie zdradzają Incelu. Ten blackpill wyprał Ci mózg Incelu. Nie wiem skąd Ty to bierzesz Incelu. Jesteś sam bo nienawidzisz kobiet Incelu. Moja koleżanka po zerwaniu z chłopakiem, pół roku nie mogła się pozbierać Incelu"

(σ ͜ʖσ)
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #s----------e #stulejacontent #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #s--s #tinder #badoo #incel #zdrada
B.....W - "Kobiety wcale nie zdradzają Incelu. Ten blackpill wyprał Ci mózg Incelu. N...

źródło: comment_1587821888VhRWtUvDhQ4jFWY3SGFLQy.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackpill_RAW Szkoda że nie zrobiłem screenów jak gadałem z jedna p0lką co daje d--y jakiemuś staremu Niemcowi od siebie z roboty. On ją w robocie po dupie klepie. A ona tam pajacuje do jednego młodego Niemca. Chce mu zrobić loda a on "nein wir arbeiten zusammen Wir können das nicht machen" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Wysysała z gościa zasoby i w między czasie szukała lepszej gałęzi, kobiety nie mają za grosz empatii w stosunku do mężczyzn dlatego mężczyźni też nie powinni jej mieć w stosunku do kobiet. Niestety to jest nierealne bo chłopaczkom od dziecka robi się pranie mózgu i wmawia, że trzeba szanować każdą kobietę.
  • Odpowiedz
@pianinka: Np. moja matka tak uważa, bo sporo jej koleżanek miało problem z mężem skaczącym po bokach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc i jej koleżanki też, więc jej dzieci potem też i tak to się toczyło.

Zresztą ona sama miała ten problem, bo u mnie ojciec też miał pewien czas "epizody", ale akurat jego zgarnęła za to pod pantofel. Tak się kończy wiązanie z chadami ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
Niestety to jest nierealne bo chłopaczkom od dziecka robi się pranie mózgu i wmawia, że trzeba szanować każdą kobietę.


@WwaDdl022: Kobiety trzeba szanować. Jednakże trzeba być świadomym ich prawdziwej natury
  • Odpowiedz
@Felixu: Chyba 22. Pamiętam, że była nauczycielką i miała 2 typów w relacji FWB. Jeden w Poznaniu drugi w Wawie, bo czesto przemieszczala sie po tych miastach, wiec warto miec blotza pod ręką :D
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW wystarczy porobić screeny Twoich postów i gdziekolwiek wrzucić, wyjdzie że faceci to dzbany xDDD
Dokładnie tak jak Ty próbujesz usprawiedliwiać swoje niepowodzenia w kontaktach z kobietami i tworzenie wymówek dlaczego Cię nie chca :D
  • Odpowiedz